Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На Вінниччині відзначили Міжнародний день волонтера Роздрукувати

Сьогодні у приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера. Учасників зібрання привітали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, народний депутат України Сергій Кудлаєнко керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, голова Громадської Спілки «Всеукраїнська організація учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський.

 

Святкове дійство розпочалось із Гімну України у виконанні студентів Вінницького училища культури і мистецтв та вшанування хвилиною мовчання героїв, які полягли в боротьбі за незалежну Україну.

– Маю за честь бути сьогодні тут і вітати вас зі святом, – зазначив Ігор Хміль, звертаючись до присутніх. – Міжнародний день волонтера у світі відзначають щорічно з 1985 року, в Україні – з 2003-го, але всю міць волонтерства ми відчули у 2013-2014 роках, – вперше на Майдані, і зараз, коли всі люди, навіть бабусі й дідусі, долучились до цієї благодійної  справи, зробивши для фронту те, чого не змогла вчасно зробити держава. Низький уклін вам за все!

Після теплих слів вітань зі святом з побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою представники влади вручили волонтерам Вінниччини нагороди Верховної Ради України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки, подарунки.

 Серед нагороджених – Василь Сколотяний, депутат обласної Ради від «Батьківщини», секретар постійної комісії облради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Урочистості завершились концертною програмою у виконанні творчих колективів області.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 15:35
Оновлено: 5 грудня 2017 року, 15:58
Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація