23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили Міжнародний день волонтера Роздрукувати

Сьогодні у приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера. Учасників зібрання привітали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, народний депутат України Сергій Кудлаєнко керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, голова Громадської Спілки «Всеукраїнська організація учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський.

 

Святкове дійство розпочалось із Гімну України у виконанні студентів Вінницького училища культури і мистецтв та вшанування хвилиною мовчання героїв, які полягли в боротьбі за незалежну Україну.

– Маю за честь бути сьогодні тут і вітати вас зі святом, – зазначив Ігор Хміль, звертаючись до присутніх. – Міжнародний день волонтера у світі відзначають щорічно з 1985 року, в Україні – з 2003-го, але всю міць волонтерства ми відчули у 2013-2014 роках, – вперше на Майдані, і зараз, коли всі люди, навіть бабусі й дідусі, долучились до цієї благодійної  справи, зробивши для фронту те, чого не змогла вчасно зробити держава. Низький уклін вам за все!

Після теплих слів вітань зі святом з побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою представники влади вручили волонтерам Вінниччини нагороди Верховної Ради України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки, подарунки.

 Серед нагороджених – Василь Сколотяний, депутат обласної Ради від «Батьківщини», секретар постійної комісії облради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Урочистості завершились концертною програмою у виконанні творчих колективів області.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 15:35
Оновлено: 5 грудня 2017 року, 15:58
Переглядів: 711

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація