Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині відзначили Міжнародний день волонтера Роздрукувати

Сьогодні у приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера. Учасників зібрання привітали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, народний депутат України Сергій Кудлаєнко керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, голова Громадської Спілки «Всеукраїнська організація учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський.

 

Святкове дійство розпочалось із Гімну України у виконанні студентів Вінницького училища культури і мистецтв та вшанування хвилиною мовчання героїв, які полягли в боротьбі за незалежну Україну.

– Маю за честь бути сьогодні тут і вітати вас зі святом, – зазначив Ігор Хміль, звертаючись до присутніх. – Міжнародний день волонтера у світі відзначають щорічно з 1985 року, в Україні – з 2003-го, але всю міць волонтерства ми відчули у 2013-2014 роках, – вперше на Майдані, і зараз, коли всі люди, навіть бабусі й дідусі, долучились до цієї благодійної  справи, зробивши для фронту те, чого не змогла вчасно зробити держава. Низький уклін вам за все!

Після теплих слів вітань зі святом з побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою представники влади вручили волонтерам Вінниччини нагороди Верховної Ради України, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, Подяки, подарунки.

 Серед нагороджених – Василь Сколотяний, депутат обласної Ради від «Батьківщини», секретар постійної комісії облради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Урочистості завершились концертною програмою у виконанні творчих колективів області.

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно з 1985 року. В Україні волонтерство з’явилось на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року і затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 15:35
Оновлено: 5 грудня 2017 року, 15:58
Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація