Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

На Вінниччині відзначили освітян з нагоди Дня працівників освіти Роздрукувати

27 вересня на Вінниччині відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, яке відзначають щороку в першу неділю жовтня. Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

– Відомий український педагог і гуманіст Василь Сухомлинський сказав: «Учитель творить людину». Та вчитель творить не тільки людину, але й майбутнє країни загалом. Ваші учні та студенти сьогодні боронять нашу країну, і завдяки їм ми можемо жити та працювати, – звернувся до присутніх заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Ви вкладаєте серце й душу у своїх вихованців, ви даєте можливість їм себе реалізувати та стати особистостями, допомагаєте визначитися з майбутньої професією. Ваша робота – це величезна відповідальність і водночас величезне щастя.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов подякував працівникам освіти, які з перших днів повномасштабної війни приймали вимушених переселенців у навчальних закладах, допомагали їм та продовжували навчати дітей.

– Дякую вам і вашим сім'ям. Бажаю добра, злагоди та здоров'я. Ми обов'язково переможемо, – сказав Сергій Борзов.

Із вітальним словом виступили також директор департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Володимир Буняк і керівник Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Кращих освітян Вінниччини відзначили нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» та нагрудним знаком за вагомий внесок у розвиток професійної освіти.

Крім того, Ігор Івасюк і Сергій Борзов вручили працівникам освіти грамотами обласної Ради та обласної військової адміністрації.

Повернутись Створено: 27 вересня 2023 року, 15:14

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація