Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині відзначили журналістів з нагоди професійного дня Роздрукувати

Шостого червня в Україні відзначається День журналіста. З цієї нагоди голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали працівників медіа.

– Дякую за вашу працю. За те, що продовжуєте повідомляти свіжі новини й тримати руку на пульсі подій, доносити до світу правду про Україну, розповідати про українських Героїв і Героїнь, Захисників і Захисниць. Ви боретеся з ворожою дезінформацією, фіксуєте воєнні злочини російської федерації. Працюєте під обстрілами, на місцях влучань ракет, поруч з нашими військовими «на нулі». І, вірю, саме ви одними з перших повідомите про Перемогу України, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Нехай вам все вдається. Бажаю залишатися професійними, чесними й наполегливими. Бажаю відчувати вдячність від ваших читачів, глядачів і слухачів.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив на важливості донесення правди в складні часи війни.

– Ви допомагаєте людям залишатися оптимістами. Це залежить і від вашого позитивного налаштування. Адже без цього не можна перемогти ні в житті, ні на війні, – зазначив Сергій Моргунов. – Бажаю вашим колективам залишатися дружними та згуртованими, нехай між вами буде взаємоповага й підтримка.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк підкреслив, що слово – потужна зброя, і журналісти нею володіють якнайкраще.

– Ви щоденно здобуваєте важливу інформацію та доносите її до людей. Ви відбиваєте ворожі інформаційні атаки росії, спростовуєте фейки. Ми пишаємось вами, – сказав Ігор Івасюк. – Бажаю тільки гарних новин і перемоги!

Кращих газетярів, телевізійників і працівників радіо відзначили Почесними грамотами обласної Ради, Подяками Вінницької міської ради, а також спільними Почесними грамотами обласної Ради та обласної військової адміністрації.

Повернутись Створено: 6 червня 2024 року, 16:03

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація