23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині виявлені продукти рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО Роздрукувати

На звернення голови обласної Ради від 4 червня цього року за №207-11-726 надійшла відповідь Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області про результати досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік. Результати дослідження показали чималу кількість виявлених продуктів рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО.

Зважаючи на  ризики  впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища, голова обласної Ради Сергій Свитко направив  листи начальнику Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ратієву С.В.та начальнику Управління МВС України у Вінницькій області Моренцю І.В. для  вжиття заходів належного реагування.

Найближчим часом відповідні звернення будуть  спрямовані народним депутатам України і Міністру аграрної політики та продовольства Павленку О.М.

Для довідки.

Питання про стан виробництва та реалізації на території області продукції, що містить генетично модифіковані організми, розглядалось ще 30 червня 2010 року на 31 сесії 5 скликання. Вже тоді обласній державній адміністрації було рекомендовано вжити заходів щодо неухильного виконання вимог чинного законодавства в частині генетично-інженерної діяльності, державної реєстрації генетично модифікованих організмів та продукції, виробленої з їх використанням, введенням в обіг і маркуванням, дотримання вимог до експорту та імпорту такої продукції.

Окрім цього, рішенням 34 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання №837 від 20 березня 2015 року «Про стан використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» територію Вінниччини оголошено вільною від генетично модифікованих організмів.

З результатами досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік можна ознайомитись нижче.

Повернутись Створено: 7 липня 2015 року, 19:20 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація