Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

На Вінниччині виявлені продукти рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО Роздрукувати

На звернення голови обласної Ради від 4 червня цього року за №207-11-726 надійшла відповідь Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області про результати досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік. Результати дослідження показали чималу кількість виявлених продуктів рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО.

Зважаючи на  ризики  впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища, голова обласної Ради Сергій Свитко направив  листи начальнику Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ратієву С.В.та начальнику Управління МВС України у Вінницькій області Моренцю І.В. для  вжиття заходів належного реагування.

Найближчим часом відповідні звернення будуть  спрямовані народним депутатам України і Міністру аграрної політики та продовольства Павленку О.М.

Для довідки.

Питання про стан виробництва та реалізації на території області продукції, що містить генетично модифіковані організми, розглядалось ще 30 червня 2010 року на 31 сесії 5 скликання. Вже тоді обласній державній адміністрації було рекомендовано вжити заходів щодо неухильного виконання вимог чинного законодавства в частині генетично-інженерної діяльності, державної реєстрації генетично модифікованих організмів та продукції, виробленої з їх використанням, введенням в обіг і маркуванням, дотримання вимог до експорту та імпорту такої продукції.

Окрім цього, рішенням 34 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання №837 від 20 березня 2015 року «Про стан використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» територію Вінниччини оголошено вільною від генетично модифікованих організмів.

З результатами досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік можна ознайомитись нижче.

Повернутись Створено: 7 липня 2015 року, 19:20 Переглядів: 1190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація