Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині виявлені продукти рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО Роздрукувати

На звернення голови обласної Ради від 4 червня цього року за №207-11-726 надійшла відповідь Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області про результати досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік. Результати дослідження показали чималу кількість виявлених продуктів рослинництва та тваринництва з вмістом ГМО.

Зважаючи на  ризики  впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища, голова обласної Ради Сергій Свитко направив  листи начальнику Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Ратієву С.В.та начальнику Управління МВС України у Вінницькій області Моренцю І.В. для  вжиття заходів належного реагування.

Найближчим часом відповідні звернення будуть  спрямовані народним депутатам України і Міністру аграрної політики та продовольства Павленку О.М.

Для довідки.

Питання про стан виробництва та реалізації на території області продукції, що містить генетично модифіковані організми, розглядалось ще 30 червня 2010 року на 31 сесії 5 скликання. Вже тоді обласній державній адміністрації було рекомендовано вжити заходів щодо неухильного виконання вимог чинного законодавства в частині генетично-інженерної діяльності, державної реєстрації генетично модифікованих організмів та продукції, виробленої з їх використанням, введенням в обіг і маркуванням, дотримання вимог до експорту та імпорту такої продукції.

Окрім цього, рішенням 34 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання №837 від 20 березня 2015 року «Про стан використання  генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» територію Вінниччини оголошено вільною від генетично модифікованих організмів.

З результатами досліджень харчової продукції на вміст ГМО за період з 2010 року по 2015 рік можна ознайомитись нижче.

Повернутись Створено: 7 липня 2015 року, 19:20 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація