23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині визначені переможці 7-го фестивалю борщу Роздрукувати

У селі Правилівці Оратівського району відбувся традиційний фестиваль борщу, який 7-й рік поспіль на своїй батьківщині організовує Заслужена журналістка України Ганна Секрет.  Цього року у фестивалі взяли участь заступник голови обласної Ради  Юрій Медведєв, представники естради та художнього слова з різних куточків нашої області, а також представники мистецької еліти з Київської та Черкаської областей.

Юрій Медведєв вперше на фестивалі презентував свій борщ, смакові якості якого журі оцінили найвищою оцінкою.

Загалом, серед представлених на конкурсі 33 борщів – 23 отримали перші призові місця. Володаркою гран-прі стала мати-героїня одинадцяти дітей та бабуся тринадцяти онуків, жителька села Ольгопіль Чечельницького району Тетяна Безрук.

Окрім борщу, учасників фестивалю та гостей пригощали смачною домашньою вечерею з українських страв. Борщі з пирогами, пампушками і короваями «приправляли» народними піснями та примовками.

За словами організаторів, зараз вони збирають матеріали для книги, у якій розмістять усі рецепти борщів, що брали участь у фестивалі протягом останніх семи років.  

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 16:12 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація