9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині визначені переможці 7-го фестивалю борщу Роздрукувати

У селі Правилівці Оратівського району відбувся традиційний фестиваль борщу, який 7-й рік поспіль на своїй батьківщині організовує Заслужена журналістка України Ганна Секрет.  Цього року у фестивалі взяли участь заступник голови обласної Ради  Юрій Медведєв, представники естради та художнього слова з різних куточків нашої області, а також представники мистецької еліти з Київської та Черкаської областей.

Юрій Медведєв вперше на фестивалі презентував свій борщ, смакові якості якого журі оцінили найвищою оцінкою.

Загалом, серед представлених на конкурсі 33 борщів – 23 отримали перші призові місця. Володаркою гран-прі стала мати-героїня одинадцяти дітей та бабуся тринадцяти онуків, жителька села Ольгопіль Чечельницького району Тетяна Безрук.

Окрім борщу, учасників фестивалю та гостей пригощали смачною домашньою вечерею з українських страв. Борщі з пирогами, пампушками і короваями «приправляли» народними піснями та примовками.

За словами організаторів, зараз вони збирають матеріали для книги, у якій розмістять усі рецепти борщів, що брали участь у фестивалі протягом останніх семи років.  

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 16:12 Переглядів: 1070

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація