Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині визначено переможців Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Роздрукувати

23 квітня, в рамках проекту «За здоровий спосіб життя» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», на Центральному стадіоні Вінницького парку культури і відпочинку відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Спортивне дійство пройшло за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також обласного відділення Комітету з фізичного виховання МОН України.

В обласному етапі взяли участь 13 команд – збірні міст і районів, переможці відповідних відбіркових етапів. У складі команди виступали батько, мати та дитина від 8 до 10 років (хлопчик чи дівчинка). Спортсмени змагались в шести різних естафетах, а саме: флорбол, туристичний єралаш, полоса перешкод, сила в єдності, єдиний крок та велодрайв.

Перемогу здобула сім’я Гончар з Шаргородського району, друге місце посіла сім’я Шимко з Іллінецького району, третє – сім’я Маляр з Томашпільського району.

Переможці та призери заходу нагороджені кубками, медалями та грамотами. Усі інші команди отримали сувенірну продукцію від обласного центру «Спорт для всіх» і призи від спонсорів заходу: Вінницького відділення НОК України у Вінницькій області, катка «Льодовий клуб», закладу сімейного відпочинку «Дитяча планета» та благодійного фонду «Майбутнє без болю».

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 13:09 Переглядів: 1901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація