Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині визначено переможців Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Роздрукувати

23 квітня, в рамках проекту «За здоровий спосіб життя» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», на Центральному стадіоні Вінницького парку культури і відпочинку відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Спортивне дійство пройшло за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також обласного відділення Комітету з фізичного виховання МОН України.

В обласному етапі взяли участь 13 команд – збірні міст і районів, переможці відповідних відбіркових етапів. У складі команди виступали батько, мати та дитина від 8 до 10 років (хлопчик чи дівчинка). Спортсмени змагались в шести різних естафетах, а саме: флорбол, туристичний єралаш, полоса перешкод, сила в єдності, єдиний крок та велодрайв.

Перемогу здобула сім’я Гончар з Шаргородського району, друге місце посіла сім’я Шимко з Іллінецького району, третє – сім’я Маляр з Томашпільського району.

Переможці та призери заходу нагороджені кубками, медалями та грамотами. Усі інші команди отримали сувенірну продукцію від обласного центру «Спорт для всіх» і призи від спонсорів заходу: Вінницького відділення НОК України у Вінницькій області, катка «Льодовий клуб», закладу сімейного відпочинку «Дитяча планета» та благодійного фонду «Майбутнє без болю».

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 13:09 Переглядів: 1617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація