23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині визначено переможців Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Роздрукувати

23 квітня, в рамках проекту «За здоровий спосіб життя» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», на Центральному стадіоні Вінницького парку культури і відпочинку відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Спортивне дійство пройшло за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також обласного відділення Комітету з фізичного виховання МОН України.

В обласному етапі взяли участь 13 команд – збірні міст і районів, переможці відповідних відбіркових етапів. У складі команди виступали батько, мати та дитина від 8 до 10 років (хлопчик чи дівчинка). Спортсмени змагались в шести різних естафетах, а саме: флорбол, туристичний єралаш, полоса перешкод, сила в єдності, єдиний крок та велодрайв.

Перемогу здобула сім’я Гончар з Шаргородського району, друге місце посіла сім’я Шимко з Іллінецького району, третє – сім’я Маляр з Томашпільського району.

Переможці та призери заходу нагороджені кубками, медалями та грамотами. Усі інші команди отримали сувенірну продукцію від обласного центру «Спорт для всіх» і призи від спонсорів заходу: Вінницького відділення НОК України у Вінницькій області, катка «Льодовий клуб», закладу сімейного відпочинку «Дитяча планета» та благодійного фонду «Майбутнє без болю».

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 13:09 Переглядів: 1542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація