Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині визначено переможців Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Роздрукувати

23 квітня, в рамках проекту «За здоровий спосіб життя» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», на Центральному стадіоні Вінницького парку культури і відпочинку відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Спортивне дійство пройшло за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також обласного відділення Комітету з фізичного виховання МОН України.

В обласному етапі взяли участь 13 команд – збірні міст і районів, переможці відповідних відбіркових етапів. У складі команди виступали батько, мати та дитина від 8 до 10 років (хлопчик чи дівчинка). Спортсмени змагались в шести різних естафетах, а саме: флорбол, туристичний єралаш, полоса перешкод, сила в єдності, єдиний крок та велодрайв.

Перемогу здобула сім’я Гончар з Шаргородського району, друге місце посіла сім’я Шимко з Іллінецького району, третє – сім’я Маляр з Томашпільського району.

Переможці та призери заходу нагороджені кубками, медалями та грамотами. Усі інші команди отримали сувенірну продукцію від обласного центру «Спорт для всіх» і призи від спонсорів заходу: Вінницького відділення НОК України у Вінницькій області, катка «Льодовий клуб», закладу сімейного відпочинку «Дитяча планета» та благодійного фонду «Майбутнє без болю».

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 13:09 Переглядів: 1788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація