23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині вперше пройшов фестиваль «Україна сакральна» Роздрукувати

19 серпня у м. Погребищі відбувся I Всеукраїнський фестиваль «Україна сакральна». У заході взяли участь  представники усіх громад Погребищенського району, місцеві митці та майстри, які представили виставки народних ремесел, хендмейд вироби, картини, фольклорно-етнографічні світлиці. Фестиваль відвідали тисячі жителів району та гостей з усієї області. До дійства також долучилися депутати обласної Ради Олександр Крученюк і Тарас Кобець.

– Цим фестивалем ми доводимо всій Україні єдність, – вітаючи учасників дійства, наголосив заступник голови Вінницької облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк. – Сьогодні об’єднались всі – місцеві громади, районна, обласна влада, гості з Києва, із різних регіонів країни.

Він подякував учасникам АТО за захист України та побажав миру, єдності, злагоди у розбудові України.

На історичному для погребищан місці – біля Козацького хреста «Борцям за волю України» пройшов спільний молебень за Україну, за  бійців на передовій, за пришвидшення перемоги над агресором, за мир і злагоду на українській землі.

– Молились за Україну та її військо на сакральній скелі, камені якої пам'ятають наші славні козацькі подвиги, – зазначив Тарас Кобець. – Висловлюю подяку працівникам культури Погребищенського району за підготовку та проведення свята, керівникам району та міському голові Погребища за організацію форуму.

У вітальному слові на відкритті форуму Тарас Васильович вкотре наголосив на важливості відродження українського села, наданні в селі якісних освітянських та медичних послуг, ремонту доріг.

– Важливо, щоб сакральність України вбачалась в кожній людині, а ми працювали на добробут української сім'ї, чесно та прозоро розподіляли природні багатства нашої держави, – сказав він.

Метою заходу, як зазначають організатори, є зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, налагодження суспільного діалогу, відродження сакральних місць України і популяризації історичного минулого, відновлення і збереження національної пам'яті, підвищення культурно-освітнього та духовного рівня громадян.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 15:25 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація