9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині вперше пройшов фестиваль «Україна сакральна» Роздрукувати

19 серпня у м. Погребищі відбувся I Всеукраїнський фестиваль «Україна сакральна». У заході взяли участь  представники усіх громад Погребищенського району, місцеві митці та майстри, які представили виставки народних ремесел, хендмейд вироби, картини, фольклорно-етнографічні світлиці. Фестиваль відвідали тисячі жителів району та гостей з усієї області. До дійства також долучилися депутати обласної Ради Олександр Крученюк і Тарас Кобець.

– Цим фестивалем ми доводимо всій Україні єдність, – вітаючи учасників дійства, наголосив заступник голови Вінницької облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк. – Сьогодні об’єднались всі – місцеві громади, районна, обласна влада, гості з Києва, із різних регіонів країни.

Він подякував учасникам АТО за захист України та побажав миру, єдності, злагоди у розбудові України.

На історичному для погребищан місці – біля Козацького хреста «Борцям за волю України» пройшов спільний молебень за Україну, за  бійців на передовій, за пришвидшення перемоги над агресором, за мир і злагоду на українській землі.

– Молились за Україну та її військо на сакральній скелі, камені якої пам'ятають наші славні козацькі подвиги, – зазначив Тарас Кобець. – Висловлюю подяку працівникам культури Погребищенського району за підготовку та проведення свята, керівникам району та міському голові Погребища за організацію форуму.

У вітальному слові на відкритті форуму Тарас Васильович вкотре наголосив на важливості відродження українського села, наданні в селі якісних освітянських та медичних послуг, ремонту доріг.

– Важливо, щоб сакральність України вбачалась в кожній людині, а ми працювали на добробут української сім'ї, чесно та прозоро розподіляли природні багатства нашої держави, – сказав він.

Метою заходу, як зазначають організатори, є зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, налагодження суспільного діалогу, відродження сакральних місць України і популяризації історичного минулого, відновлення і збереження національної пам'яті, підвищення культурно-освітнього та духовного рівня громадян.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 15:25 Переглядів: 1177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація