Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині вперше пройшов фестиваль «Україна сакральна» Роздрукувати

19 серпня у м. Погребищі відбувся I Всеукраїнський фестиваль «Україна сакральна». У заході взяли участь  представники усіх громад Погребищенського району, місцеві митці та майстри, які представили виставки народних ремесел, хендмейд вироби, картини, фольклорно-етнографічні світлиці. Фестиваль відвідали тисячі жителів району та гостей з усієї області. До дійства також долучилися депутати обласної Ради Олександр Крученюк і Тарас Кобець.

– Цим фестивалем ми доводимо всій Україні єдність, – вітаючи учасників дійства, наголосив заступник голови Вінницької облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк. – Сьогодні об’єднались всі – місцеві громади, районна, обласна влада, гості з Києва, із різних регіонів країни.

Він подякував учасникам АТО за захист України та побажав миру, єдності, злагоди у розбудові України.

На історичному для погребищан місці – біля Козацького хреста «Борцям за волю України» пройшов спільний молебень за Україну, за  бійців на передовій, за пришвидшення перемоги над агресором, за мир і злагоду на українській землі.

– Молились за Україну та її військо на сакральній скелі, камені якої пам'ятають наші славні козацькі подвиги, – зазначив Тарас Кобець. – Висловлюю подяку працівникам культури Погребищенського району за підготовку та проведення свята, керівникам району та міському голові Погребища за організацію форуму.

У вітальному слові на відкритті форуму Тарас Васильович вкотре наголосив на важливості відродження українського села, наданні в селі якісних освітянських та медичних послуг, ремонту доріг.

– Важливо, щоб сакральність України вбачалась в кожній людині, а ми працювали на добробут української сім'ї, чесно та прозоро розподіляли природні багатства нашої держави, – сказав він.

Метою заходу, як зазначають організатори, є зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, налагодження суспільного діалогу, відродження сакральних місць України і популяризації історичного минулого, відновлення і збереження національної пам'яті, підвищення культурно-освітнього та духовного рівня громадян.

Повернутись Створено: 20 серпня 2018 року, 15:25 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація