23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині вперше зустрілись проректори з наукової роботи з вишів України Роздрукувати

2 листопада на базі Вінницького національного технічного університету відбулося засідання Президії Ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України за участю заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи, виконувача обов’язків директора Департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України Олега Хименка, директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Андрія Шевцова.

На Вінниччині такий захід проводиться вперше та має велике значення для активізації діяльності закладів вищої освіти України.  

Привітали гостей на вінницькій землі голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

– Ми гордимося нашим Вінницьким технічним університетом і робимо все для того, аби він лише вдосконалював свою роботу, розвивався та виховував кращих спеціалістів, – сказав Анатолій Олійник. – Кроки, які робить навчальний заклад, мають велике значення для  формування регіональних науково-технічних й інноваційних програм з реалізації пріоритетних напрямів цієї діяльності та  розвитку її інфраструктури.

В ході свого виступу Анатолій Дмитрович нагадав присутнім про розроблений у 2014 році молодими спеціалістами університету безпілотник, який на той час для вінницьких військових був необхідним.   

– Це невеликий приклад того, наскільки потужний потенціал у навчального закладу та приклад співпраці і спільного вирішення проблем, – зазначив очільник найвищого самоврядного органу області.

У засіданні Президії Ради проректорів беруть участь більше 20 представників закладів вищої освіти та наукових установ з усієї України. Учасники зібрання працюють над питаннями про порядок проведення державної атестації закладів вищої освіти у частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, актуальні питання присудження наукових ступенів в Україні, обговорюють питання про видання збірника інноваційних розробок закладів вищої освіти України. Також із доповіддю «Наукова діяльність Вінницького національного університету. Молодь – рушійна сила наукового розвитку та прогресу країни»  виступив проректор Вінницького національного технічного університету Сергій Павлов.

Вінницький національний технічний університет – один із найбільш динамічних, який не лише розвиває фундаментальні дослідження, а й є одним із вишів України, які мають реальні інноваційні досягнення та роблять внесок в прогрес суспільства.

Університет активний і в науковій сфері. Постійно розширюється мережа науково-технічних гуртків, в які залучаються школярі старших класів на безкоштовній основі.

За рейтингом «ТОП-200 Україна» Вінницький національний технічний університет посів 22 місце.

За рейтингом Вебометрикс (рейтинг університетів світу за рівнем їхньої присутності в мережі інтернет) влітку цього року вкотре поспіль ВНТУ посів 18 місце. Серед ВНЗ центрального регіону України за консолідованим рейтингом ВНТУ посідає 3 місце.

Високі рейтинги за різноманітними критеріями – заслуга науково-педагогічного колективу. Викладачі, котрі наповнили свої персональні сайти науково-методичними матеріалами,  забезпечили успіх ВНТУ. Більшість викладачів так організували свій сайт, що його активно навідують представники інших країн.

Зараз у Вінницькій області близько 1900 осіб – кандидатів наук, докторів наук – 331, з них 1403 – доценти та 286 – професори.

Повернутись Створено: 2 листопада 2018 року, 13:49 Переглядів: 370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація