5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині впроваджується молодіжна програма «Skills Lab: власна справа» Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області впроваджує програму «Skills Lab: власна справа», яка розроблена Центром «Розвиток КСВ» та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України. До участі в якій запрошує молодь від 16 до 25 років, які навчаються в училищі, коледжі чи технікумі та мають мрію розпочати власну справу.

Участь у тренінговій програмі «Skills Lab: власна справа» дасть можливість отримати знання щодо особливостей запуску власного бізнесу, правових та фінансових питань при започаткуванні підприємницької діяльності, основ написання бізнес-плану, а також допоможе виробити навички формування маркетингової стратегії та презентації продукту.

«Skills lab: власна справа»- це тренінгова програма, спрямована на розвиток та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу.

Навчання розпочнеться з 25 травня та триватиме до 17 червня. Програма курсу складається з 8 вебінарів, які відбуватимуться у понеділок та середу з 16:00 до 18:00 год.

У разі виникнення запитань звертайся до координатора Олени на електронну адресу ardvin.org@gmail.com

Реєстрація триватиме до 18 травня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1F9wX_WN_R4-RKgWOaYsUL6v7C0e5VflTyJbkn3NDatA/edit

Участь у програмі безкоштовна.

 

 

 

Повернутись Створено: 12 травня 2020 року, 16:25 Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація