Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині впроваджується проект першої леді України з розвитку інклюзивної освіти Роздрукувати

21 квітня дружина Президента України відвідала Вінницьку область із робочим візитом. Марина Порошенко опікується інклюзивною освітою в Україні. Вона ініціювала всеукраїнський проект Фонду Порошенка під назвою «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Відповідно, у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось підписання Меморандуму про долучення області до проекту Фонду Порошенка. Проект реалізовується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Зі сторони адміністрації Меморандум підписав її голова Валерій Коровій, а також всі голови районних держаних адміністрацій області.

Участь в зустрічі взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, уповноважена з прав людей з інвалідністю, керівник Вінницького міського реабілітаційного центру молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія» Раїса Панасюк, голови райдержадміністрацій, керівники департаментів облдержадміністрації та засоби масової інформації.

З метою створення доступних та якісних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами Фонд Порошенка ініціював розроблення типових проектів Медіатеки та Ресурсної кімнати, які включені до стандартів нового освітнього простору в рамках концепції «Нова українська школа». Марина Порошенко передала ці проекти Валерію Коровію для реалізації на Вінниччині.

Варто зазначити, що до 1 вересня заплановано відкриття 33 Інклюзивно-ресурсних центрів в області.

 

Повернутись Створено: 21 квітня 2018 року, 17:45 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація