Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

Сьогодні, 25 квітня, в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та їхніх рідних привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також вручили Почесні грамоти, відзнаки квіти та грошові премії.

– Ми всі, присутні в цій залі, є свідками тих жахливих подій, що відбулися 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. І лише через деякий час, коли суспільству повідомили про цю величезну трагедію, окремі з вас були вже там і боролися з наслідками цієї незрозумілої страшної аварії. За це вам – щирі слова вдячності від себе особисто та від депутатів Вінницької обласної Ради, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

Він також зазначив, що, незважаючи на значні об’єктивні труднощі, держава спрямовує чималі ресурси бюджету на виконання різних соціальних програм, в тому числі, й на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а депутати, в рамках своїх повноважень, сприяють їхній реалізації.

Керівники області побажали присутнім міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба і Божої благодаті, а загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Під час урочистостей шестеро учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та колектив Вінницької громадської організації «Союз Чорнобиль України» були нагороджені Почесними грамотами Верховної Ради України. Ще 40 ліквідаторів отримали Почесні грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

26 квітня у Вінниці відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

За інформацією профільного департаменту ОДА, на Вінниччині проживає 23 тис. 416 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У 2016 році за програмою Державного бюджету «Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи»  використано 32,036 млн грн.

На 2017рік на реалізацію зазначеної програми області доведений обсяг асигнувань в розмірі 30 млн 476 тис. грн.

Протягом 4-х місяців 2017 року профінансовано 8 млн 967 тис. грн.

У 2016 році органами соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення забезпечено санаторно-курортним лікуванням 751 особа з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 3 млн. 655 тис. грн, в тому числі, 9 дітей з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС.

На 2017 рік подали заявку на санаторно-курорте лікування 964 особи, в тому числі, 956 громадян 1-ї категорії та 8 дітей.

Для зазначених цілей області доведено 4 млн. 180 тис. грн.

На нинішній час органами соціального захисту населення укладено 58 договорів на санаторно-курортне лікування постраждалих осіб.

29 осіб вже пройшли лікування в санаторно-курортних закладах.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2017 року, 12:56 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація