23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Роздрукувати

Сьогодні, 25 квітня, в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та їхніх рідних привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також вручили Почесні грамоти, відзнаки квіти та грошові премії.

– Ми всі, присутні в цій залі, є свідками тих жахливих подій, що відбулися 26 квітня 1986 року в Чорнобилі. І лише через деякий час, коли суспільству повідомили про цю величезну трагедію, окремі з вас були вже там і боролися з наслідками цієї незрозумілої страшної аварії. За це вам – щирі слова вдячності від себе особисто та від депутатів Вінницької обласної Ради, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

Він також зазначив, що, незважаючи на значні об’єктивні труднощі, держава спрямовує чималі ресурси бюджету на виконання різних соціальних програм, в тому числі, й на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а депутати, в рамках своїх повноважень, сприяють їхній реалізації.

Керівники області побажали присутнім міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба і Божої благодаті, а загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Під час урочистостей шестеро учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та колектив Вінницької громадської організації «Союз Чорнобиль України» були нагороджені Почесними грамотами Верховної Ради України. Ще 40 ліквідаторів отримали Почесні грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

26 квітня у Вінниці відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

За інформацією профільного департаменту ОДА, на Вінниччині проживає 23 тис. 416 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У 2016 році за програмою Державного бюджету «Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи»  використано 32,036 млн грн.

На 2017рік на реалізацію зазначеної програми області доведений обсяг асигнувань в розмірі 30 млн 476 тис. грн.

Протягом 4-х місяців 2017 року профінансовано 8 млн 967 тис. грн.

У 2016 році органами соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення забезпечено санаторно-курортним лікуванням 751 особа з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 3 млн. 655 тис. грн, в тому числі, 9 дітей з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС.

На 2017 рік подали заявку на санаторно-курорте лікування 964 особи, в тому числі, 956 громадян 1-ї категорії та 8 дітей.

Для зазначених цілей області доведено 4 млн. 180 тис. грн.

На нинішній час органами соціального захисту населення укладено 58 договорів на санаторно-курортне лікування постраждалих осіб.

29 осіб вже пройшли лікування в санаторно-курортних закладах.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2017 року, 12:56 Переглядів: 604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація