9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині вшанували пам'ять жертв політичних репресій Роздрукувати

Керівники області та міста зустрілися із жителями Вінниччини, які зазнали політичних репресій за часів радянської влади, зокрема «Великого терору» 1937-1938 років, та членами їх родин. Зокрема, були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та виконувач обов’язків керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Також у зустрічі взяла участь делегація Всеукраїнського об’єднання товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей на чолі з головою Ориною Сокульською.

Пам'ять всіх загиблих українців внаслідок політичних репресій присутні у залі вшанували хвилиною мовчання.

З побажаннями здоров’я, віри, миру і добра керівники області та міста вручили колишнім репресованим та членам їхніх родин, а також краєзнавцям – дослідникам тематики репресій на Поділлі почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, грамоти Вінницької міської ради, грошові винагороди та квіти.

Після завершення заходу учасники зібрання поклали гірлянди та квіти до пам’ятного знаку жертвам Вінницької трагедії 1937-1938 років та пам’ятника жертвам комуністичного терору на Вінниччині.

У рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій у холі обласної державної адміністрації розпочала роботу експозиція присвячена історії політичних репресій в Україні.

 

 

Повернутись Створено: 24 травня 2019 року, 22:29
Оновлено: 27 травня 2019 року, 14:27
Переглядів: 362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація