Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині вшанували пам'ять жертв політичних репресій Роздрукувати

Керівники області та міста зустрілися із жителями Вінниччини, які зазнали політичних репресій за часів радянської влади, зокрема «Великого терору» 1937-1938 років, та членами їх родин. Зокрема, були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та виконувач обов’язків керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Також у зустрічі взяла участь делегація Всеукраїнського об’єднання товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей на чолі з головою Ориною Сокульською.

Пам'ять всіх загиблих українців внаслідок політичних репресій присутні у залі вшанували хвилиною мовчання.

З побажаннями здоров’я, віри, миру і добра керівники області та міста вручили колишнім репресованим та членам їхніх родин, а також краєзнавцям – дослідникам тематики репресій на Поділлі почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, грамоти Вінницької міської ради, грошові винагороди та квіти.

Після завершення заходу учасники зібрання поклали гірлянди та квіти до пам’ятного знаку жертвам Вінницької трагедії 1937-1938 років та пам’ятника жертвам комуністичного терору на Вінниччині.

У рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій у холі обласної державної адміністрації розпочала роботу експозиція присвячена історії політичних репресій в Україні.

 

 

Повернутись Створено: 24 травня 2019 року, 22:29
Оновлено: 27 травня 2019 року, 14:27
Переглядів: 210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація