9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині вшанували жертв політичних репресій Роздрукувати

20 травня у Вінниці відбулось урочисте засідання, присвячене Дню пам’яті жертв політичних репресій та дослідників. У заході взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медвєдєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький, активісти обласного товариства політв’язнів та репресованих.

Звертаючись до учасників зібрання, керівники області та міста висловили щиру вдячність присутнім за патріотизм і мужність, проявлені у роки тоталітарного режиму, а також запевнили, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування будуть робити все належне, аби спогади про долі наших співвітчизників, які пережили знущання, прийняли мученицьку смерть у концтаборах та тюрмах, надовго залишились у пам’яті поколінь.

Колишніх політв’язнів та їхніх дітей, а також дослідників з тематики Великого терору і політичних репресій в Україні представники влади нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грошовими винагородами.

Цього ж дня в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького, біля меморіального комплексу цвинтаря “Підлісний” учасники заходу поклали вінки і квіти жертвам політичних репресій та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій біля пам’ятників та пам’ятних місць відбулась поминальна панахида.

Повернутись Створено: 21 травня 2013 року, 15:21 Переглядів: 1095

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація