Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині з нагоди Дня Соборності відзначили військових Роздрукувати

22 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов привітали військовослужбовців військових частин Вінниччини з Днем Соборності України.

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя за незалежність і свободу України.

– Сьогодні 105-а річниця відтоді, як Українська Народна Республіка проголосила свою незалежність. Тоді потрібно було боронити нашу соборність і свободу, така потреба є і тепер, – сказав Вячеслав Соколовий. – Зараз наші воїни, Збройні сили України, боронять країну заради того, аби Україна була єдина, вільна, незалежна і соборна. Об'єднався і весь народ – армія і люди єдині, як ніколи. Тому дякуємо всім, хто захищає Україну, та бажаємо перемоги.

Начальник обласної військової адміністрації зауважив, що цьогорічний день Соборності – не про єднання двох берегів Дніпра, а про об'єднання людей.

– Сьогодні ворог намагається забрати в нас цю соборність, тому метою перемоги є і її збереження, – зазначив Сергій Борзов. – Разом до перемоги!

Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов вручили Почесні грамоти обласної Ради й обласної військової адміністрації військовослужбовцям військових частин Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 січня 2023 року, 14:53

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація