Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії Роздрукувати

Сьогодні, 1 червня, з офіційним візитом на Вінниччині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія Уле Тер’є Хорпестад. Вінницьку сторону під час зустрічі представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

– Від імені депутатського корпусу вітаю Вас, пане посол, на Вінниччині. Робота обласної Ради є досить непростою, але ми наполегливо працюємо, втілюємо в життя різноманітні проекти, приймаємо важливі рішення. Так, дійсно, в раді працюють депутати від восьми політичних партій, питання, які виникають під час роботи, викликають бурхливі обговорення та коментарі, але ми завжди знаходимо компроміс, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Сподіваємось на плідну співпрацю та розвиток співробітництва між нашими країнами, а особливо – на Вінниччині.

В ході зібрання сторони обговорили перспективи розвитку норвезько-українських відносин та окреслили основні напрями співпраці. Серед них – енергоефективність, впровадження правових реформ, зокрема, судочинства та залучення нових інвестицій в економічному секторі.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 14:59 Переглядів: 600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація