Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині з офіційним візитом побувала Юлія Панку Роздрукувати

20 листопада з метою розширення та налагодження міжнародного співробітництва за сприяння обласної Ради у Бершадському районі перебувала віце-голова Унгенського району (Республіка Молдова) Юлія Панку. Під час її візиту відбулась зустріч з головою РДА Михайлом Бурлакою, головою районної ради Миколою Грабчаком, міським головою Михайлом Кольченком та заступником начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василем Сосюком.

Юлія Панку презентувала Унгенський район та ознайомила бершадців зі своїми досягненнями в соціально-виробничій та інших сферах діяльності.

Також гостя та керівники району взяли участь у покладанні квітів до могили загиблих воїнів під час Великої вітчизняної війни, відвідали районний краєзнавчий музей та ознайомились з виробництвом Бершадського птахокомбінату.

В ході зустрічі сторони також домовились про співпрацю та підписання угоди, яку заплановано здійснити 29 листопада цього року в м. Унгени під час проведення Регіонального Форуму «Конкурентоздатність на основі партнерства».

Повернутись Створено: 25 листопада 2013 року, 11:09 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація