23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині з першим візитом перебуває спікер у європейських справах та міжнародного співробітництва Федеративної Республіки Німеччини Роздрукувати

Сьогодні, 18 травня,  в рамках святкування Дня Європи з першим візитом на Вінниччину прибув спікер у європейських справах та міжнародного співробітництва Міністерства навколишнього середовища, сільського господарства та енергетики Землі Саксонія-Ангальт Федеративної Республіки Німеччини Матіас Віленбокель.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради  Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та  перший заступник керівника секретаріату – завідувач центру інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

Представляючи  Матіаса Віленбокеля голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що завдяки налагодженій роботі законодавчої та виконавчої гілок влади і Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування стало можливим започаткувати перші домовленості про співпрацю на рівні регіонів, зокрема землі Саксонія-Ангальт та Вінниччини. – 28 лютого цього року в місті Унгени провели зустріч спільно з молдовськими та румунськими колегами, де було запропоновано презентувати Вінниччину на щорічній сільськогосподарській виставці у місті Магдебург Федеративної Республіки Німеччини, що відбудеться 14-15 вересня 2019 року, – сказав Анатолій Олійник. – Ця зустріч дасть можливість ознайомитись з потенціалом обох регіонів – Вінниччини, і для німецьких колег.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив пана Матіаса Віленбокеля із соціально-економічним розвитком Вінниччини.

– Прогрес, якого досягла Україна протягом останніх п’яти років, значно перевищує всі попередні досягнення з часів незалежності. Вінниччина – один із економічних лідерів держави, – наголосив Валерій Коровій. – Так, зростання промисловості складає +12 %, це другий результат в Україні, аграрного бізнесу +16 % – це беззаперечне лідерство, будівництва + 57%, інвестиції в основний капітал +38%. Це не просто цифри, це показники загальної тенденції розвитку Вінниччини, формування конкурентного бізнес-середовища, інвестиційної привабливості регіону.

В свою чергу пан Матіас Віленбокель зазначив, що помітив, що Вінниччина знаходиться на гарному шляху до розвитку.

– Нашу співпрацю потрібно починати з початкових етапів, знайти напрями та сфери подальшого  співробітництва. Крок за кроком будемо будувати ділові стосунки та відштовхуватися від досвіду, що має місто Магдебург Федеративної Республіки Німеччини та вашого досвіду, – сказав пан Матіас Віленбокель. 

Сторони висловили надію, що спільні кроки співпраці сприятимуть зміцненню становища на міжнародній арені обох регіонів та взаємному розвитку через обмін досвідом та спільні проекти – грантові або інвестиційні.

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 13:52 Переглядів: 327

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація