Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині з першим візитом перебуває спікер у європейських справах та міжнародного співробітництва Федеративної Республіки Німеччини Роздрукувати

Сьогодні, 18 травня,  в рамках святкування Дня Європи з першим візитом на Вінниччину прибув спікер у європейських справах та міжнародного співробітництва Міністерства навколишнього середовища, сільського господарства та енергетики Землі Саксонія-Ангальт Федеративної Республіки Німеччини Матіас Віленбокель.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради  Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та  перший заступник керівника секретаріату – завідувач центру інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

Представляючи  Матіаса Віленбокеля голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що завдяки налагодженій роботі законодавчої та виконавчої гілок влади і Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування стало можливим започаткувати перші домовленості про співпрацю на рівні регіонів, зокрема землі Саксонія-Ангальт та Вінниччини. – 28 лютого цього року в місті Унгени провели зустріч спільно з молдовськими та румунськими колегами, де було запропоновано презентувати Вінниччину на щорічній сільськогосподарській виставці у місті Магдебург Федеративної Республіки Німеччини, що відбудеться 14-15 вересня 2019 року, – сказав Анатолій Олійник. – Ця зустріч дасть можливість ознайомитись з потенціалом обох регіонів – Вінниччини, і для німецьких колег.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив пана Матіаса Віленбокеля із соціально-економічним розвитком Вінниччини.

– Прогрес, якого досягла Україна протягом останніх п’яти років, значно перевищує всі попередні досягнення з часів незалежності. Вінниччина – один із економічних лідерів держави, – наголосив Валерій Коровій. – Так, зростання промисловості складає +12 %, це другий результат в Україні, аграрного бізнесу +16 % – це беззаперечне лідерство, будівництва + 57%, інвестиції в основний капітал +38%. Це не просто цифри, це показники загальної тенденції розвитку Вінниччини, формування конкурентного бізнес-середовища, інвестиційної привабливості регіону.

В свою чергу пан Матіас Віленбокель зазначив, що помітив, що Вінниччина знаходиться на гарному шляху до розвитку.

– Нашу співпрацю потрібно починати з початкових етапів, знайти напрями та сфери подальшого  співробітництва. Крок за кроком будемо будувати ділові стосунки та відштовхуватися від досвіду, що має місто Магдебург Федеративної Республіки Німеччини та вашого досвіду, – сказав пан Матіас Віленбокель. 

Сторони висловили надію, що спільні кроки співпраці сприятимуть зміцненню становища на міжнародній арені обох регіонів та взаємному розвитку через обмін досвідом та спільні проекти – грантові або інвестиційні.

Повернутись Створено: 18 травня 2019 року, 13:52 Переглядів: 383

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація