Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині з робочим візитом перебуває народний депутат України Олексій Рябчин Роздрукувати

20 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зустрілися з народним депутатом України Олексієм Рябчиним. В ході зустрічі порушили питання співпраці органів місцевого самоврядування з депутатами  Верховної Ради України. Крім того, обговорили питання запровадження енергозберігаючих технологій та енергоефективності на Вінниччині.

В ході бесіди, голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що 31 травня відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради на тему: „Про сучасні підходи щодо запровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери територіальних громад області”. Рада планує розглянути питання розроблення довгострокової програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області.

Депутат Верховної Ради України Олексій Рябчин проведе зустріч в Донецькому національному університеті та привітає педагогічний колектив з 50-річчям створення економічного факультету. 

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 12:39 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація