17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині забезпечено координацію дій усіх служб у протидії розповсюдженню COVID-2019 Роздрукувати

Усі заходи на даний час мають превентивний характер, оскільки жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію у Вінницькій області,  станом на 19 березня, не зафіксовано

Про це йшлося сьогодні під  час засідання обласного оперативного штабу із запобігання розповсюдженню коронаірусу, яке проходило  під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського  у режимі відеоконференції.

Голова ОДА зазначив, що усі необхідні розпорядження по врегулюванню можливих критичних ситуацій доведено до голів РДА. Фактично, у всіх районах області відпрацьована система  контролю  за громадянами, які повернулись протягом останніх двох тижнів із-за кордону.

- Щодо підвозу медичних працівників до місця роботи, то варто розглянути використання для цієї мети  шкільних автобусів, які на час карантину  в навчальних закладах, простоюють. Це буде розумний перерозподіл ресурсів, - зауважив очільник ОДА.

Керівники профільних департаментів та служб області надали інформацію про виконання заходів з протидії COVID-2019.

Заступниця директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк повідомила, що станом на 19 березня у Вінницькій області вірусологічною лабораторією обласного лабораторного Центру протестовано біологічний матеріал від 8 осіб з підозрою на COVID-2019. Як результат - не підтверджено жодного випадку на захворювання спричиненого коронавірусною інфекцією.

- Проте, маємо знову одну нову підозру на COVID-2019. Молода людина днями прибула із епідемічної території. Пацієнт з підозрою на COVID-2019 перебуває на стаціонарному лікуванні в боксованій палаті під постійним медичним спостереженням. У нього висока температура, але загальний стан стабільний. Необхідний  біологічний матеріал для обстеження відібрано та буде направлено у наш лабораторний центр, - зазначила Надія Марусяк.

За її словами, в області на 30% збільшилась кількість випадків госпіталізації хворих із ГРВІ та більше на 15%  зафіксовано хворих із вірусно-бактеріальними пневмоніями. Дуже важких випадків немає. Усе необхідне медикаментозне забезпечення надається хворим за рахунок лікарень.

У регіоні триває моніторинг наявності засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції в аптечних мережах. Антибіотики та жарознижуючі препарати  в аптеках є у достатній кількості. Рецепти за державною  програмою «Доступні ліки» виписуються у повному обсязі, скарг від пацієнтів на відсутність препаратів не надходило.

Попри карантинні заходи всі пацієнти Вінниччини з гемодіалізом отримуватимуть вчасну медичну допомогу. Ті, хто не має можливості доїхати до медзакладів на необхідну процедуру, знаходяться постійно у гемодіалізному відділенні. Інсулінотерапія також забезпечена: в аптечних мережах інсуліни наявні,  пацієнти їх отримують без затримок.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2020 року, 14:32 Переглядів: 242

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація