Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині заборонять розміщувати рекламу щодо пасажирських перевезень до Російської Федерації Роздрукувати

В рамках засідання 21 чергової сесії депутати не підтримали звернення  до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з вимогою щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації. Автором зазначеного звернення виступив голова фракції Вінницької обласної територіальної організації Радикальна Партія Олега Ляшка Сергій Кривешко.

Друге рішення, зініційоване депутатами Вінницької обласної територіальної організації Радикальна Партія Олега Ляшка «Про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації» знайшло підтримку у сесійній залі.  В зазначеному проекті депутати звертаються до голови обласної Ради Анатолія Олійника з проханням заборонити на території Вінницької області у  будь-який спосіб розміщення реклами  на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, зупинках громадського транспорту та на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті, усіх форм власності щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації.

«Російська Федерація здійснює збройну агресію проти України, супроводжуючи це цинічними і протиправними вимогами щодо зміни конституційного ладу України та відмови України від обраного цивілізаційного курсу, орієнтованого на співпрацю з ЄС та НАТО з перспективою повного членства в цих організаціях. Жертвами збройної агресії Російської Федерації стало мирне населення, зокрема, жінки та діти. Під час збройної агресії Російської Федерації проти України були вчинені численні воєнні злочини та злочини проти людяності». Про це йдеться  в депутатському зверненні.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 17:23 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація