Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині завершився ІІ Міжнародний конкурс «Подільський водограй» Роздрукувати

25-27 жовтня у Вінниці пройшов ІІ Міжнародний конкурс юних виконавців «Подільський водограй». Змагання молодих талантів другий рік поспіль відбувається під патронатом Вінницької обласної Ради, обласної державної адміністрації, єврорегіону «Дністер», Генерального консульства республіки Польща у Вінниці, Посольства Російської Федерації в Україні та інших урядових та громадських організацій.

У конкурсі брали участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та студенти мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України та зарубіжних країн. Учасників п’яти категорій журі оцінювало у номінаціях «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Гітара», «Духові та ударні інструменти».

27 жовтня на базі Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича відбувся заключний гала-концерт та нагородження переможців і лауреатів конкурсу. Юних виконавців від імені керівництва області привітала заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. Обласну Раду представляли депутат облради Сергій Буяльський (організатор заходу) та заступник начальника відділу міжнародних зв’язку та промоції Василь Сосюк.

Переможці «Подільського водограю» були відзначені дипломами конкурсу та спеціальними призами від організаторів, а також отримали екскурсійні путівки до культурно-історичних місць України і зарубіжних країн.

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 11:29 Переглядів: 1801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація