Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині завершився ІІІ Міжнародний конкурс «Подільський водограй» Роздрукувати

5-7 грудня у м. Вінниця пройшов ІІІ Міжнародний конкурс юних виконавців «Подільський водограй» під патронатом Вінницької обласної Ради, Вінницької обласної державної адміністрації, виконкому Вінницької міської Ради, Посольства Держави Ізраїль в Україні, Генерального Консульства Республіки Польща в Україні та Єврорегіону «Дністер».

У конкурсі брали участь учні та студенти спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з усіх куточків України. Журі конкурсу оцінювало учасників у номінаціях «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», та «Гітара».

7 грудня відбувся заключний гала-концерт та нагородження переможців і лауреатів конкурсу. Юних виконавців привітали організатор та меценат конкурсу, депутат обласної Ради Сергій Буяльський, Митрополит Вінницький і Барський Симеон, заступник голови дипломатичної місії Посольства Держави Ізраїль в Україні Іцхак Кармель Каган, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у м. Вінниця Дамян Цярцінські, директор училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича Станіслав Городинський та заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк.

Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками від організаторів конкурсу «Подільський водограй», а також сувенірами від закордонних партнерів.

Повернутись Створено: 10 грудня 2014 року, 18:37 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація