30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

 • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

  Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

 • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

  Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

 • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

  19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

На Вінниччині змінять межі міст Шаргорода та Гнівані Роздрукувати

Про погодження проєкту землеустрою щодо зміни меж міст Гнівані та Шаргорода обговорили депутати на засіданні постійної комісії з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування.

Зібрання відбулося 19 липня на платформі ZOOM під головуванням Владислава Скальського за участі заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка.

Члени комісії розглянули два питання порядку денного:

 1. Про проєкт рішення «Про погодження проєкту землеустрою щодо зміни межі міста Гнівань Гніванської міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області».
 2. Про проєкт рішення «Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту м. Шаргород Жмеринського району Вінницької області».

Депутати ухвалили рішення погодити зовнішні межі та загальну площу 908,6 гектара міста Шаргорода та 1937,4 гектара міста Гнівані й винести ці питання на розгляд сесії обласної Ради.

– Зміна меж міста дозволить громаді більш ефективно використовувати земельні ресурси та упорядкує надходження земельного податку до місцевого бюджету, – прокоментував ухвалені рішення заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко.

З протоколом та висновками постійної комісії з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 19 липня 2021 року, 16:20 Переглядів: 228

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація