Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині знову оголошено Дні благоустрою Роздрукувати

26 вересня відбулася обласна колегія на тему «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк разом з головами райрад, райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками галузевих структур обговорили результати роботи щодо благоустрою за 3 квартали поточного року та поставили завдання на 4-й квартал.

Зокрема, звертали увагу на паспортизацію сміттєзвалищ, їх обсаджування грабом та обваловування, ліквідацію стихійних смітників. Паралельно говорилося про ремонт доріг, облагороджування територій та догляд за кладовищами.

Загалом усі контролюючі установи області та відповідальні особи визнали, що питання благоустрою та поводження з ТПВ у 2013 році на Вінниччині покращилося. На це звернули увагу заступник голови ОДА Роман Аксельрод, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Крисько та заступник начальника головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області Степан Томин.

У ході засідання керівництво області відзначило, що найкраще роботу з благоустрою населених пунктів здійснив Калинівський та Крижопільський райони. Голова обласної Ради С.Татусяк навіть запропонував узагальнити їхній досвід і оформити у виглядів інформаційного буклету для інших районів.

– Ми маємо більше працювати з сільськими головами, депутатами місцевих рад, жителями. Якби ми з року в рік займалися цим питанням, то б зараз наші населенні пункти були б охайніші, – зазначив Сергій Татусяк.

В свою чергу Іван Мовчан оголосив, що протягом наступних тижнів на Вінниччині триватимуть Дні благоустрою. За кілька тижнів райони мають «закрити» ті питання з благоустрою, котрі не були виконані протягом попереднього періоду.

Про виконання цього доручення очільники районів вже звітуватимуть на чергових співбесідах із обласним керівництвом після 7 жовтня.

 

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 15:28 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація