16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині знову оголошено Дні благоустрою Роздрукувати

26 вересня відбулася обласна колегія на тему «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк разом з головами райрад, райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками галузевих структур обговорили результати роботи щодо благоустрою за 3 квартали поточного року та поставили завдання на 4-й квартал.

Зокрема, звертали увагу на паспортизацію сміттєзвалищ, їх обсаджування грабом та обваловування, ліквідацію стихійних смітників. Паралельно говорилося про ремонт доріг, облагороджування територій та догляд за кладовищами.

Загалом усі контролюючі установи області та відповідальні особи визнали, що питання благоустрою та поводження з ТПВ у 2013 році на Вінниччині покращилося. На це звернули увагу заступник голови ОДА Роман Аксельрод, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Крисько та заступник начальника головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області Степан Томин.

У ході засідання керівництво області відзначило, що найкраще роботу з благоустрою населених пунктів здійснив Калинівський та Крижопільський райони. Голова обласної Ради С.Татусяк навіть запропонував узагальнити їхній досвід і оформити у виглядів інформаційного буклету для інших районів.

– Ми маємо більше працювати з сільськими головами, депутатами місцевих рад, жителями. Якби ми з року в рік займалися цим питанням, то б зараз наші населенні пункти були б охайніші, – зазначив Сергій Татусяк.

В свою чергу Іван Мовчан оголосив, що протягом наступних тижнів на Вінниччині триватимуть Дні благоустрою. За кілька тижнів райони мають «закрити» ті питання з благоустрою, котрі не були виконані протягом попереднього періоду.

Про виконання цього доручення очільники районів вже звітуватимуть на чергових співбесідах із обласним керівництвом після 7 жовтня.

 

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 15:28 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація