26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині знову оголошено Дні благоустрою Роздрукувати

26 вересня відбулася обласна колегія на тему «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк разом з головами райрад, райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками галузевих структур обговорили результати роботи щодо благоустрою за 3 квартали поточного року та поставили завдання на 4-й квартал.

Зокрема, звертали увагу на паспортизацію сміттєзвалищ, їх обсаджування грабом та обваловування, ліквідацію стихійних смітників. Паралельно говорилося про ремонт доріг, облагороджування територій та догляд за кладовищами.

Загалом усі контролюючі установи області та відповідальні особи визнали, що питання благоустрою та поводження з ТПВ у 2013 році на Вінниччині покращилося. На це звернули увагу заступник голови ОДА Роман Аксельрод, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Крисько та заступник начальника головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області Степан Томин.

У ході засідання керівництво області відзначило, що найкраще роботу з благоустрою населених пунктів здійснив Калинівський та Крижопільський райони. Голова обласної Ради С.Татусяк навіть запропонував узагальнити їхній досвід і оформити у виглядів інформаційного буклету для інших районів.

– Ми маємо більше працювати з сільськими головами, депутатами місцевих рад, жителями. Якби ми з року в рік займалися цим питанням, то б зараз наші населенні пункти були б охайніші, – зазначив Сергій Татусяк.

В свою чергу Іван Мовчан оголосив, що протягом наступних тижнів на Вінниччині триватимуть Дні благоустрою. За кілька тижнів райони мають «закрити» ті питання з благоустрою, котрі не були виконані протягом попереднього періоду.

Про виконання цього доручення очільники районів вже звітуватимуть на чергових співбесідах із обласним керівництвом після 7 жовтня.

 

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 15:28 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація