Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині з'явиться перша в Україні карта біомаси Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор Департаменту житлового-комунального господарства і енергетики Вінницької облдержадміністрації Сергій Волков у інтерв'ю виданню «Вінницькі реалії» повідомив, що у Вінницькій області буде створено першу в Україні карту біомаси, що дозволить більш ефективно збирати і використовувати альтернативні види палива.

– Департамент прийняв програму енергозбереження, якою передбачається створення карти біомаси. На ній чітко будуть виділені ділянки концентрації очеретів і соломи. До речі, ми стали першими в Україні, хто зайнявся цим, – сказав він.

Сергій Волкова додав, що за наявності фінансування ще в 2018 році Вінниччина буде мати у своєму розпорядженні цю карту, а на підставі неї можна буде залучати інвесторів, які будуть готові вкладати кошти в галузь – збір, переробку і спалювання альтернативних видів палива.

Депутат обласної Ради також повідомив, що крім карти біомаси, Департамент цікавиться можливістю вирощувати на Вінниччині «енергетичної» верби.

– Нещодавно ми зустрічалися з представниками нідерландської компанії Kara, що спеціалізується на випуску твердопаливних котлів та іншого обладнання. Можливо, будемо співпрацювати, – зазначив він.

За словами Сергія Волкова, завдяки використанню альтернативних видів палива Вінницька область з 2013 по 2017 роки зменшила споживання природного газу більше, ніж на 20%.

– Найбільш активно альтернативні види палива стали застосовуватися з 2013 року. На той час Вінницька область споживала понад 1 млрд. кубометрів газу, а зараз - близько 800 мільйонів, – повідомив він.

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 10:29 Переглядів: 494

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація