Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині з'явиться перша в Україні карта біомаси Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор Департаменту житлового-комунального господарства і енергетики Вінницької облдержадміністрації Сергій Волков у інтерв'ю виданню «Вінницькі реалії» повідомив, що у Вінницькій області буде створено першу в Україні карту біомаси, що дозволить більш ефективно збирати і використовувати альтернативні види палива.

– Департамент прийняв програму енергозбереження, якою передбачається створення карти біомаси. На ній чітко будуть виділені ділянки концентрації очеретів і соломи. До речі, ми стали першими в Україні, хто зайнявся цим, – сказав він.

Сергій Волкова додав, що за наявності фінансування ще в 2018 році Вінниччина буде мати у своєму розпорядженні цю карту, а на підставі неї можна буде залучати інвесторів, які будуть готові вкладати кошти в галузь – збір, переробку і спалювання альтернативних видів палива.

Депутат обласної Ради також повідомив, що крім карти біомаси, Департамент цікавиться можливістю вирощувати на Вінниччині «енергетичної» верби.

– Нещодавно ми зустрічалися з представниками нідерландської компанії Kara, що спеціалізується на випуску твердопаливних котлів та іншого обладнання. Можливо, будемо співпрацювати, – зазначив він.

За словами Сергія Волкова, завдяки використанню альтернативних видів палива Вінницька область з 2013 по 2017 роки зменшила споживання природного газу більше, ніж на 20%.

– Найбільш активно альтернативні види палива стали застосовуватися з 2013 року. На той час Вінницька область споживала понад 1 млрд. кубометрів газу, а зараз - близько 800 мільйонів, – повідомив він.

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 10:29 Переглядів: 620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація