23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині з'явиться перша в Україні карта біомаси Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор Департаменту житлового-комунального господарства і енергетики Вінницької облдержадміністрації Сергій Волков у інтерв'ю виданню «Вінницькі реалії» повідомив, що у Вінницькій області буде створено першу в Україні карту біомаси, що дозволить більш ефективно збирати і використовувати альтернативні види палива.

– Департамент прийняв програму енергозбереження, якою передбачається створення карти біомаси. На ній чітко будуть виділені ділянки концентрації очеретів і соломи. До речі, ми стали першими в Україні, хто зайнявся цим, – сказав він.

Сергій Волкова додав, що за наявності фінансування ще в 2018 році Вінниччина буде мати у своєму розпорядженні цю карту, а на підставі неї можна буде залучати інвесторів, які будуть готові вкладати кошти в галузь – збір, переробку і спалювання альтернативних видів палива.

Депутат обласної Ради також повідомив, що крім карти біомаси, Департамент цікавиться можливістю вирощувати на Вінниччині «енергетичної» верби.

– Нещодавно ми зустрічалися з представниками нідерландської компанії Kara, що спеціалізується на випуску твердопаливних котлів та іншого обладнання. Можливо, будемо співпрацювати, – зазначив він.

За словами Сергія Волкова, завдяки використанню альтернативних видів палива Вінницька область з 2013 по 2017 роки зменшила споживання природного газу більше, ніж на 20%.

– Найбільш активно альтернативні види палива стали застосовуватися з 2013 року. На той час Вінницька область споживала понад 1 млрд. кубометрів газу, а зараз - близько 800 мільйонів, – повідомив він.

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 10:29 Переглядів: 472

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація