Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччину прибула делегація депутатів Польського сейму Роздрукувати

У неділю, 22 травня, на Вінниччину вперше за час повномасштабного вторгнення в Україну рашиських агресорів прибула офіційна делегація з Республіки Польща. Депутатів Польського сейму Томаша Костуся та Войцеха Круля у Вінниці зустріли заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко та заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Візит став для наших польських партнерів справою особистою, адже в своїй країні вони активно допомагають переселенцям з України.

Томаш Костусь і Войцех Круль побували в одному з гуртожитків, де розмістилися внутрішньо переміщені особи  з  Сєверодонецька, Маріуполя та Харкова, й ознайомилися з умовами їхнього проживання.

Результатом перебування польських партнерів на Вінниччині стала домовленість щодо передачі  лікарських засобів для потреб медичних закладів Вінниці. Цей гуманітарний вантаж прибуде вже найближчим часом. Крім того, в ході зустрічі йшлося й про допомогу польської сторони в поліпшенні умов у місцях перебування внутрішніх переселенців у Вінниці.

- Польща – країна, яка прийняла найбільше вимушених переселенців із України – понад три мільйони. Наші люди отримали там  прихисток, матеріальну та моральну допомогу, -  зазначає голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Поляки продовжують відправляти гуманітарні вантажі безпосередньо в Україну, зокрема – на Вінниччину.  Учергове дякую нашим польським друзям за щирість, надійність та всебічну підтримку нашої держави в такий складний для нас час.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2022 року, 11:35 Переглядів: 228

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація