23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччину прибула делегація Гомельської області Республіки Білорусь Роздрукувати

7 червня у Вінницьку область із офіційним візитом прибула делегація Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком.

Делегацію з Білорусі зустрів на кордоні Вінниччини голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко спільно із іншими посадовцями обласного органу місцевого самоврядування та владою Козятинського району. Гостям в знак поваги і гостинності вручили на українському вишитому рушнику коровай та зустріли народними піснями.

Сергій Свитко привітав представників білоруської сторони із приїздом на вінницьку землю, висловив побажання голові Гомельської обласної Ради депутатів Олегу Борисенку, щоб візит делегації із Гомельської області був результативним та залишив приємні враження.

Цього ж дня білоруська делегація мала можливість подивитись роботу світло-музичного фонтану «Roshen» у місті Вінниці. Зазначаємо, що в програмі візиту делегації Гомельської області Республіки Білорусь передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області та керівниками підприємств нашого краю; відвідати окремі райони області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці. 

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 01:32 Переглядів: 793

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація