Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччину прибула делегація Гомельської області Республіки Білорусь Роздрукувати

7 червня у Вінницьку область із офіційним візитом прибула делегація Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком.

Делегацію з Білорусі зустрів на кордоні Вінниччини голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко спільно із іншими посадовцями обласного органу місцевого самоврядування та владою Козятинського району. Гостям в знак поваги і гостинності вручили на українському вишитому рушнику коровай та зустріли народними піснями.

Сергій Свитко привітав представників білоруської сторони із приїздом на вінницьку землю, висловив побажання голові Гомельської обласної Ради депутатів Олегу Борисенку, щоб візит делегації із Гомельської області був результативним та залишив приємні враження.

Цього ж дня білоруська делегація мала можливість подивитись роботу світло-музичного фонтану «Roshen» у місті Вінниці. Зазначаємо, що в програмі візиту делегації Гомельської області Республіки Білорусь передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області та керівниками підприємств нашого краю; відвідати окремі райони області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці. 

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 01:32 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація