23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччину прибула делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови Роздрукувати

8 липня  до  Вінницької області із офіційним візитом прибула делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови на чолі із секретарем Ясської повітової Ради Лакраміоарою Вернікою. В складі делегації 4 секретарі повітових та 8 - міських рад Румунії,  секретар Ришканської районної ради  Республіки Молдова.

Делегацію Румунії та Молдови зустріли на кордоні Вінниччини заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, начальник управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Мережко спільно із керівниками Могилів- Подільського району та міста. Гостям в знак поваги і гостинності вручили на українському вишитому рушнику коровай.

Степан Нешик  привітав представників делегації  із приїздом на вінницьку землю,  висловив сподівання, що сьогоднішній візит делегацій з Румунії і Молдови стане черговим кроком у розвитку ефективного партнерства, закріпить наявні контакти, а також окреслить нові вектори співпраці та побажав приємного і результативного перебування у Вінницькій області.

Цього ж дня іноземні партнери  матимуть можливість відвідати світло-музичний фонтан «Roshen» у місті Вінниці.

Нагадаємо, що програмою візиту делегації органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови передбачена  участь у Міжнародному  семінарі „Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого  самоврядування”; відвідування окремих районів області; ознайомлення із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини, з метою налагодження подальшої співпраці. 

 

Повернутись Створено: 8 липня 2015 року, 17:41 Переглядів: 1180

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація