Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччину прибула делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови Роздрукувати

8 липня  до  Вінницької області із офіційним візитом прибула делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови на чолі із секретарем Ясської повітової Ради Лакраміоарою Вернікою. В складі делегації 4 секретарі повітових та 8 - міських рад Румунії,  секретар Ришканської районної ради  Республіки Молдова.

Делегацію Румунії та Молдови зустріли на кордоні Вінниччини заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, начальник управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Мережко спільно із керівниками Могилів- Подільського району та міста. Гостям в знак поваги і гостинності вручили на українському вишитому рушнику коровай.

Степан Нешик  привітав представників делегації  із приїздом на вінницьку землю,  висловив сподівання, що сьогоднішній візит делегацій з Румунії і Молдови стане черговим кроком у розвитку ефективного партнерства, закріпить наявні контакти, а також окреслить нові вектори співпраці та побажав приємного і результативного перебування у Вінницькій області.

Цього ж дня іноземні партнери  матимуть можливість відвідати світло-музичний фонтан «Roshen» у місті Вінниці.

Нагадаємо, що програмою візиту делегації органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови передбачена  участь у Міжнародному  семінарі „Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого  самоврядування”; відвідування окремих районів області; ознайомлення із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини, з метою налагодження подальшої співпраці. 

 

Повернутись Створено: 8 липня 2015 року, 17:41 Переглядів: 1264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація