Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччину прибули міжнародні спостерігачі від Польщі Роздрукувати

26 жовтня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з міжнародними спостерігачами від Польщі, які прибули на Вінниччину і будуть слідкувати за ходом виборчої кампанії в області, моніторитимуть ймовірні порушення у день голосування.
В зустрічі взяли участь Кревський Ігор – перший заступник голови Вінницької обласної Ради, Медведєв Юрій, Нешик Степан – заступники голови обласної Ради, Мережко Володимир – начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради, Гетце Наталя – голова постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань бюджету.
З польської сторони в зустрічі взяли участь Мавгожата Госєвска – депутат Сейму від партії Право і Справедливість, Павєл Саяк – депутат сейму від Польського Руху Палікоти, Анджей Левандовські – депутат сейму від Польського Руху Палікоти, Кшиштоф Свідерек – Генеральний консул Республіки Польща в Україні, Войчик Мрозовські – віце-консул Республіки Польща в України.
Голова обласної Ради подякував за візит, та висловив надію, що зустріч сприятиме поглибленню співробітництва між Вінницькою областю та Республікою Польща у різних сферах діяльності.
Він також поінформував гостей про заходи вжиті обласною владою для забезпечення належної підготовки і проведення виборів Народних депутатів України.
Як член Ради Регіонів при Президентові України та представник від національного Конгресу місцевого самоврядування в Уряді країни Сергій Татусяк відзначив надзвичайну серйозну роботу з підготовки виборів з боку Президента і Уряду.
- Останні засідання в яких я брав участь розпочинались і закінчувались питаннями організації виборчого процесу і основне тут– рівність всіх суб’єктів виборчого процесу. Дуже серйозні застереження для виконавчої влади відносно навіть елементарного тиску на виборців або наданню пріоритету тій чи іншій політичній силі, - зауважив С.Татусяк.
За словами очільника обласної Ради, всі організаційні питання, які стосувалися допомоги від влади області вирішені та перебувають під постійним контролем.
В області сформовані та працюють в усіх 8 виборчих округах дільничні комісії. Встановлено відеоспостереження, завершено передачу списків виборців. Спеціалістами проведено тестування камер спостереження на кожній дільниці, усі виборчі дільниці стовідсотково забезпечені скриньками,створено робочі групи, які будуть реагувати на виявлені порушення.
На Вінниччині 1 млн. 285 тис. виборців для яких створено 1700 дільниць, що повністю укомплектовані та готові до проведення виборчого процесу.
За результатами зустрічі голова обласної Ради висловив сподівання, що вибори пройдуть організовано і за їх результатами вся європейська спільнота визнає Україну демократичною.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація