21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччину прибув новий волонтер Корпусу миру США Роздрукувати

Громадянка Сполучених Штатів Америки Райан Карісса Анн як експерт з міжнародної технічної допомоги за програмою Корпусу миру США в Україні переїхала із Мічігану до Вінниці на два роки. Сьогодні, 29 жовтня, у її один із перших робочих днів відбулося знайомство з головним самоврядним органом влади області – обласною Радою та очільником – Анатолієм Олійником.

– У нас є досвід плідної співпраці з представниками Корпусу миру Сполучених Штатів, – зазначив Анатолій Олійник. – Представники Корпусу миру, котрі перебували на Вінниччині, співпрацювали з нашою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Тепер маємо зв’язки щодо обміну молодіжними організаціями, студентами вишів в рамках спільних навчальних та пізнавальних проектів.

Міс Карісса прибула до Вінниччини за клопотанням комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Допомагатиме американка закладам соціальної сфери області організувати сталий організаційний розвиток у громадах, вестиме просвітницьку роботу та розроблятиме стратегічне планування центрів соціальної допомоги населенню. Дівчина є фахівцем зі стратегічного планування та має досвід роботи з дітьми із функціональними обмеженнями.

– Ми багато років працюємо за напрямом впровадження адміністративно-територіальної реформи з формування соціальної групи, – каже директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»  Світлана Демко. – Ми дуже хотіли, щоб до нас приїхала людина, яка б нашим організаціям, філіям та закладам соціальної сфери допомогла розробити стратегічні плани розвитку. Також ми хочемо попрацювати з головами об’єднаних територіальних громад області зі створення центрів комплексного надання соціальних послуг на базі кожного з районів. Щоб наші голови ОТГ в процесі реформ не забули про соціальну сферу, ми звернулися до представників Корпусу миру США в Україні, щоб нам допомогли в цьому їхні спеціалісти та експерти.

Райан Карісса Анн упродовж двох місяців стажувалася та тренувалася, щоб сьогодні офіційно стати волонтером Корпусу миру США у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник запросив міс Каріссу взяти участь у онлайн-семінарі для голів районних рад на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», що відбудеться у приміщенні обласної Ради 31 жовтня.

Загалом понад сотня американців цього року офіційно стали волонтерами Корпусу миру в Україні.

Повернутись Створено: 29 жовтня 2018 року, 17:15
Оновлено: 29 жовтня 2018 року, 17:31
Переглядів: 609

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація