26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччину прибув новий волонтер Корпусу миру США Роздрукувати

Громадянка Сполучених Штатів Америки Райан Карісса Анн як експерт з міжнародної технічної допомоги за програмою Корпусу миру США в Україні переїхала із Мічігану до Вінниці на два роки. Сьогодні, 29 жовтня, у її один із перших робочих днів відбулося знайомство з головним самоврядним органом влади області – обласною Радою та очільником – Анатолієм Олійником.

– У нас є досвід плідної співпраці з представниками Корпусу миру Сполучених Штатів, – зазначив Анатолій Олійник. – Представники Корпусу миру, котрі перебували на Вінниччині, співпрацювали з нашою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Тепер маємо зв’язки щодо обміну молодіжними організаціями, студентами вишів в рамках спільних навчальних та пізнавальних проектів.

Міс Карісса прибула до Вінниччини за клопотанням комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Допомагатиме американка закладам соціальної сфери області організувати сталий організаційний розвиток у громадах, вестиме просвітницьку роботу та розроблятиме стратегічне планування центрів соціальної допомоги населенню. Дівчина є фахівцем зі стратегічного планування та має досвід роботи з дітьми із функціональними обмеженнями.

– Ми багато років працюємо за напрямом впровадження адміністративно-територіальної реформи з формування соціальної групи, – каже директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»  Світлана Демко. – Ми дуже хотіли, щоб до нас приїхала людина, яка б нашим організаціям, філіям та закладам соціальної сфери допомогла розробити стратегічні плани розвитку. Також ми хочемо попрацювати з головами об’єднаних територіальних громад області зі створення центрів комплексного надання соціальних послуг на базі кожного з районів. Щоб наші голови ОТГ в процесі реформ не забули про соціальну сферу, ми звернулися до представників Корпусу миру США в Україні, щоб нам допомогли в цьому їхні спеціалісти та експерти.

Райан Карісса Анн упродовж двох місяців стажувалася та тренувалася, щоб сьогодні офіційно стати волонтером Корпусу миру США у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник запросив міс Каріссу взяти участь у онлайн-семінарі для голів районних рад на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», що відбудеться у приміщенні обласної Ради 31 жовтня.

Загалом понад сотня американців цього року офіційно стали волонтерами Корпусу миру в Україні.

Повернутись Створено: 29 жовтня 2018 року, 17:15
Оновлено: 29 жовтня 2018 року, 17:31
Переглядів: 579

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація