23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччину прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, на Вінниччині Патріарха Філарета та супроводжуючих його архієпископів і священників зустріли та привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Тарас Кобець, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

– Для нас надзвичайно велика честь вітати Вас на Вінниччині. Так розпорядився Господь, що Вашими молитвами здійснюється служіння у святій православній церкві, а Ваша невтомна праця слугує укріпленню духовності, зміцненню нашої державності та відновленню історичної справедливості, – зазначив Анатолій Олійник, звертаючись до Святійшого. –Від імені депутатів обласної Ради бажаю Вам здоров’я й сил в ім’я служіння тій справі, якою, з волі Божої, Ви займаєтесь.

 

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, в свою чергу, висловив впевненість в тому, що військові дії на Сході незабаром припиняться, а Україну чекає гарне майбутнє.

– Ми не повинні забувати, що нашими діями керує Бог. Ми бачимо, що в державі йдуть реформи, йде боротьба з корупцією, і для нас головне – треба завершити справу з агресією ворога, – наголосив Патріарх.

На завершення керівники області та міста вручили почесним гостям подільські сувеніри.

За словами секретаря Вінницької єпархії отця Ігоря, сьогодні в рамках робочого візиту Філарет провів зустріч із командуванням та особовим складом Повітряних Сил ЗСУ, поклавши вінки та квіти до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни».

У субботу, 7 жовтня, Патріарх Філарет прибуде на освячення храму, який збудували на честь святих Косми і Даміана у с. Леляки Жмеринського району.

Цей храм  вдалося збудувати досить швидко і хоча повністю роботи ще не завершені, однак там вже можна проводити служби. Тому одразу після освячення  Патріарх проведе тут першу Божественну літургію.

Довідка:

Українська православна церква Київського патріархату представлена в області 290 релігійними організаціями: 1 управління, 1 місія (не діє), 2 монастирі, 286 релігійних громад, що становить 13 % від загальної мережі релігійних організацій області та 20,2 % від усіх православних. За кількістю релігійних організацій УПЦ КП Вінницька область займає VІІ місце в Україні (становить 6% від загальної мережі УПЦ КП в Україні).

 

 

 

Повернутись Створено: 6 жовтня 2017 року, 17:51 Переглядів: 1751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація