9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччину прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет Роздрукувати

Сьогодні, 6 жовтня, на Вінниччині Патріарха Філарета та супроводжуючих його архієпископів і священників зустріли та привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Тарас Кобець, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

– Для нас надзвичайно велика честь вітати Вас на Вінниччині. Так розпорядився Господь, що Вашими молитвами здійснюється служіння у святій православній церкві, а Ваша невтомна праця слугує укріпленню духовності, зміцненню нашої державності та відновленню історичної справедливості, – зазначив Анатолій Олійник, звертаючись до Святійшого. –Від імені депутатів обласної Ради бажаю Вам здоров’я й сил в ім’я служіння тій справі, якою, з волі Божої, Ви займаєтесь.

 

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, в свою чергу, висловив впевненість в тому, що військові дії на Сході незабаром припиняться, а Україну чекає гарне майбутнє.

– Ми не повинні забувати, що нашими діями керує Бог. Ми бачимо, що в державі йдуть реформи, йде боротьба з корупцією, і для нас головне – треба завершити справу з агресією ворога, – наголосив Патріарх.

На завершення керівники області та міста вручили почесним гостям подільські сувеніри.

За словами секретаря Вінницької єпархії отця Ігоря, сьогодні в рамках робочого візиту Філарет провів зустріч із командуванням та особовим складом Повітряних Сил ЗСУ, поклавши вінки та квіти до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни».

У субботу, 7 жовтня, Патріарх Філарет прибуде на освячення храму, який збудували на честь святих Косми і Даміана у с. Леляки Жмеринського району.

Цей храм  вдалося збудувати досить швидко і хоча повністю роботи ще не завершені, однак там вже можна проводити служби. Тому одразу після освячення  Патріарх проведе тут першу Божественну літургію.

Довідка:

Українська православна церква Київського патріархату представлена в області 290 релігійними організаціями: 1 управління, 1 місія (не діє), 2 монастирі, 286 релігійних громад, що становить 13 % від загальної мережі релігійних організацій області та 20,2 % від усіх православних. За кількістю релігійних організацій УПЦ КП Вінницька область займає VІІ місце в Україні (становить 6% від загальної мережі УПЦ КП в Україні).

 

 

 

Повернутись Створено: 6 жовтня 2017 року, 17:51 Переглядів: 1922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація