21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Коцюбинського претендувало 56 конкурсантів Роздрукувати

Ольга Куцевол – автор видання «Вивчення життя і творчості Михайла Коцюбинського через рецепцію літературних і літературно-документальних джерел» визнана переможцем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського.

12 вересня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання журі Всеукраїнської літературної премії імені М. Коцюбинського. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Всеукраїнська літературна премія імені Михайла Коцюбинського заснована Вінницькою обласною державною адміністрацією і Вінницькою організацією Спілки письменників України, з метою вшанування пам'яті великого українського письменника, нашого земляка М. Коцюбинського і відзначення високохудожніх творів українських письменників.

На здобуття премії можуть претендувати романи, повісті, книги оповідань, новел, поетичні збірки, в яких відображено гуманістичні ідеали, звеличено красу природи і людських помислів та діянь, одвічне прагнення народу до незалежності, свободи, духовного розквіту.

Кандидатів мають право висувати творчі спілки, організації, установи, навчальні заклади, редакції газет і журналів, громадські об’єднання.

Під час засідання кожний з присутніх висловив свою думку щодо видань та авторів – претендентів на перемогу, яких цього року було 56.

– Я не входжу до складу журі, тому коментувати свої вподобання не маю морального права, – зазначив заступник голови обласної Ради Олександр Качур. - Заслухавши озвучену інформацію, висловлюю впевненість, що переможця на вручення премії буде визначено справедливо.

За результатами першого голосування рівну кількість голосів набрали два номінанти – Ольга Куцевол із зазначеним виданням і Наталія Доляк з книгою «Загублений між війнами».

Після проведеного повторного голосування переможцем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського визнана Ольга Куцевол – автор видання «Вивчення життя і творчості Михайла Коцюбинського через рецепцію літературних і літературно-документальних джерел».

Присудження премії відбувається за результатами таємного голосування членів журі. Вручення проходить під час традиційної «суботи» М.Коцюбинського у Вінницькому літературно-меморіальному музеї письменника. Лауреату премії вручають диплом і грошову відзнаку в розмірі 10 тис. гривень.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2016 року, 15:01 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація