23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Коцюбинського претендувало 56 конкурсантів Роздрукувати

Ольга Куцевол – автор видання «Вивчення життя і творчості Михайла Коцюбинського через рецепцію літературних і літературно-документальних джерел» визнана переможцем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського.

12 вересня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання журі Всеукраїнської літературної премії імені М. Коцюбинського. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Всеукраїнська літературна премія імені Михайла Коцюбинського заснована Вінницькою обласною державною адміністрацією і Вінницькою організацією Спілки письменників України, з метою вшанування пам'яті великого українського письменника, нашого земляка М. Коцюбинського і відзначення високохудожніх творів українських письменників.

На здобуття премії можуть претендувати романи, повісті, книги оповідань, новел, поетичні збірки, в яких відображено гуманістичні ідеали, звеличено красу природи і людських помислів та діянь, одвічне прагнення народу до незалежності, свободи, духовного розквіту.

Кандидатів мають право висувати творчі спілки, організації, установи, навчальні заклади, редакції газет і журналів, громадські об’єднання.

Під час засідання кожний з присутніх висловив свою думку щодо видань та авторів – претендентів на перемогу, яких цього року було 56.

– Я не входжу до складу журі, тому коментувати свої вподобання не маю морального права, – зазначив заступник голови обласної Ради Олександр Качур. - Заслухавши озвучену інформацію, висловлюю впевненість, що переможця на вручення премії буде визначено справедливо.

За результатами першого голосування рівну кількість голосів набрали два номінанти – Ольга Куцевол із зазначеним виданням і Наталія Доляк з книгою «Загублений між війнами».

Після проведеного повторного голосування переможцем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського визнана Ольга Куцевол – автор видання «Вивчення життя і творчості Михайла Коцюбинського через рецепцію літературних і літературно-документальних джерел».

Присудження премії відбувається за результатами таємного голосування членів журі. Вручення проходить під час традиційної «суботи» М.Коцюбинського у Вінницькому літературно-меморіальному музеї письменника. Лауреату премії вручають диплом і грошову відзнаку в розмірі 10 тис. гривень.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2016 року, 15:01 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація