21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

На XXV обласному фестивалі «Повір у себе» обрано 35 переможців Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося урочисте закриття XXV обласного фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

В урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  діти та молодь з функціональними обмеженнями, клієнти центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, представники департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації, духовенства, засоби масової інформації.

XXV фестиваль «Повір у себе»  стартував 27 квітня 2017 року у м. Вінниці. До 10 травня 2017 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників Фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних  різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу.

Метою проведення Фестивалю є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Завдяки проведенню фестивалю відбувається пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Організатором фестивалю вже 25 років поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В період з 27 квітня по 10 травня більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої  враження від побаченого у Книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість…», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість»,  «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася.

Відтак, в рамках фестивалю Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили 35-ом переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів, пам’ятні відзнаки та подарунки. Відзнаку також отримав Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», адже найбільша кількість переможців – це вихованці цього закладу.

– Такі конкурси дають всім нам можливість подивитися на світ очима талановитих дітей з особливими потребами, – сказав у вітальному виступі Анатолій Олійник. – Через призму ваших робіт ми бачимо ваше сприйняття світу. Побажав всім Божої благодаті, удачі, затишку,  а переможцям й надалі перемагати та досягати все нових і нових звершень.  

Крім того, окремих учасників фестивалю відзначили  нагородами від Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею,  Департаменту соціальної та молодіжної політики, Служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Вінницької єпархії Української Православної церкви.

На завершення учасники фестивалю переглянули казкову музичну виставу «Бременські музиканти».

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 15:47 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація