21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На XXV обласному фестивалі «Повір у себе» обрано 35 переможців Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося урочисте закриття XXV обласного фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

В урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  діти та молодь з функціональними обмеженнями, клієнти центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, представники департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації, духовенства, засоби масової інформації.

XXV фестиваль «Повір у себе»  стартував 27 квітня 2017 року у м. Вінниці. До 10 травня 2017 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників Фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних  різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу.

Метою проведення Фестивалю є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Завдяки проведенню фестивалю відбувається пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Організатором фестивалю вже 25 років поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В період з 27 квітня по 10 травня більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої  враження від побаченого у Книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість…», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість»,  «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася.

Відтак, в рамках фестивалю Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили 35-ом переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів, пам’ятні відзнаки та подарунки. Відзнаку також отримав Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», адже найбільша кількість переможців – це вихованці цього закладу.

– Такі конкурси дають всім нам можливість подивитися на світ очима талановитих дітей з особливими потребами, – сказав у вітальному виступі Анатолій Олійник. – Через призму ваших робіт ми бачимо ваше сприйняття світу. Побажав всім Божої благодаті, удачі, затишку,  а переможцям й надалі перемагати та досягати все нових і нових звершень.  

Крім того, окремих учасників фестивалю відзначили  нагородами від Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею,  Департаменту соціальної та молодіжної політики, Служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Вінницької єпархії Української Православної церкви.

На завершення учасники фестивалю переглянули казкову музичну виставу «Бременські музиканти».

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 15:47 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація