Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На XXV обласному фестивалі «Повір у себе» обрано 35 переможців Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося урочисте закриття XXV обласного фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

В урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  діти та молодь з функціональними обмеженнями, клієнти центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, представники департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації, духовенства, засоби масової інформації.

XXV фестиваль «Повір у себе»  стартував 27 квітня 2017 року у м. Вінниці. До 10 травня 2017 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників Фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних  різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу.

Метою проведення Фестивалю є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Завдяки проведенню фестивалю відбувається пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Організатором фестивалю вже 25 років поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В період з 27 квітня по 10 травня більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої  враження від побаченого у Книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість…», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість»,  «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася.

Відтак, в рамках фестивалю Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили 35-ом переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів, пам’ятні відзнаки та подарунки. Відзнаку також отримав Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», адже найбільша кількість переможців – це вихованці цього закладу.

– Такі конкурси дають всім нам можливість подивитися на світ очима талановитих дітей з особливими потребами, – сказав у вітальному виступі Анатолій Олійник. – Через призму ваших робіт ми бачимо ваше сприйняття світу. Побажав всім Божої благодаті, удачі, затишку,  а переможцям й надалі перемагати та досягати все нових і нових звершень.  

Крім того, окремих учасників фестивалю відзначили  нагородами від Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею,  Департаменту соціальної та молодіжної політики, Служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Вінницької єпархії Української Православної церкви.

На завершення учасники фестивалю переглянули казкову музичну виставу «Бременські музиканти».

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 15:47 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація