23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На XXV обласному фестивалі «Повір у себе» обрано 35 переможців Роздрукувати

Сьогодні, 11 травня, у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося урочисте закриття XXV обласного фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

В урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  діти та молодь з функціональними обмеженнями, клієнти центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, представники департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації, духовенства, засоби масової інформації.

XXV фестиваль «Повір у себе»  стартував 27 квітня 2017 року у м. Вінниці. До 10 травня 2017 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників Фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних  різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу.

Метою проведення Фестивалю є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними  обмеженнями, реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Завдяки проведенню фестивалю відбувається пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.

Організатором фестивалю вже 25 років поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В період з 27 квітня по 10 травня більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої  враження від побаченого у Книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість…», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість»,  «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася.

Відтак, в рамках фестивалю Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили 35-ом переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів, пам’ятні відзнаки та подарунки. Відзнаку також отримав Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», адже найбільша кількість переможців – це вихованці цього закладу.

– Такі конкурси дають всім нам можливість подивитися на світ очима талановитих дітей з особливими потребами, – сказав у вітальному виступі Анатолій Олійник. – Через призму ваших робіт ми бачимо ваше сприйняття світу. Побажав всім Божої благодаті, удачі, затишку,  а переможцям й надалі перемагати та досягати все нових і нових звершень.  

Крім того, окремих учасників фестивалю відзначили  нагородами від Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею,  Департаменту соціальної та молодіжної політики, Служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Вінницької єпархії Української Православної церкви.

На завершення учасники фестивалю переглянули казкову музичну виставу «Бременські музиканти».

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 15:47 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація