26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Ямпільщині планують забезпечити кожну школу інтерактивною дошкою Роздрукувати

До початку 2013-2014 навчального року в кожній школі Ямпільського району планується встановити інтерактивну дошку та укомплектувати робоче місце учителя.

Про такий намір повідомив голова Ямпільської райдержадміністрації Анатолій Комар під час звітування про стан виконання доручень голови ОДА у І кварталі 2013 року. Участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Також, за словами А.Комара, у поточному році планується проведення капітального ремонту Гонорівської школи, завершення будівництва дитячого садка у селі Дорошівка, обладнання їдальні в Довжоцькій СЗОШ та ремонт систем опалення у 3-х дошкільних навчальних закладах.

Проблемним питанням для галузі освіти Ямпільщини залишається виведення котелень 11 навчальних закладів із підвальних приміщень. Відповідні роботи проводяться на сьогодні тільки на 3-х об’єктах.

Коментуючи стан освітньої галузі району, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зазначив, що забезпечення якості освітніх послуг, належна організація підвозу дітей до місць навчання та якість харчування учнівської молоді – ті галузеві позиції, що потребують сьогодні посиленої уваги влади.

Також голова райдержадміністрації прозвітував про стан справ у галузі охорони здоров’я, агропромислового комплексу, створенні центру адміністративних послуг та благоустрою.

Ігор Кревський зупинився на питаннях, якими займається обласна Рада як представницький орган влади. А саме: завершення написання стратегії розвитку Вінниччини до 2020 року, участь органів самоврядування у грантовій діяльності та реформування системи самоуправління в Україні.

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:12 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація