21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Ямпільщині планують забезпечити кожну школу інтерактивною дошкою Роздрукувати

До початку 2013-2014 навчального року в кожній школі Ямпільського району планується встановити інтерактивну дошку та укомплектувати робоче місце учителя.

Про такий намір повідомив голова Ямпільської райдержадміністрації Анатолій Комар під час звітування про стан виконання доручень голови ОДА у І кварталі 2013 року. Участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Також, за словами А.Комара, у поточному році планується проведення капітального ремонту Гонорівської школи, завершення будівництва дитячого садка у селі Дорошівка, обладнання їдальні в Довжоцькій СЗОШ та ремонт систем опалення у 3-х дошкільних навчальних закладах.

Проблемним питанням для галузі освіти Ямпільщини залишається виведення котелень 11 навчальних закладів із підвальних приміщень. Відповідні роботи проводяться на сьогодні тільки на 3-х об’єктах.

Коментуючи стан освітньої галузі району, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зазначив, що забезпечення якості освітніх послуг, належна організація підвозу дітей до місць навчання та якість харчування учнівської молоді – ті галузеві позиції, що потребують сьогодні посиленої уваги влади.

Також голова райдержадміністрації прозвітував про стан справ у галузі охорони здоров’я, агропромислового комплексу, створенні центру адміністративних послуг та благоустрою.

Ігор Кревський зупинився на питаннях, якими займається обласна Рада як представницький орган влади. А саме: завершення написання стратегії розвитку Вінниччини до 2020 року, участь органів самоврядування у грантовій діяльності та реформування системи самоуправління в Україні.

Повернутись Створено: 11 квітня 2013 року, 12:12 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація