9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Ямпільщині розпочали реалізацію проектів 14-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад Роздрукувати

18 липня відбулось чергове засідання Конкурсної ради чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Розглядаючи питання порядку денного, члени комісії визначили переможців обласного конкурсу проектів, що будуть профінансовані із загального фонду обласного бюджету в Крижопільському, Томашпільському, Хмільницькому і Ямпільському районах. Таким чином, перемогу у Ямпільському районі здобула Порогівська сільська рада.

Проект «Збережемо тепло для малечі» залучив кошти в сумі 148 тисяч гривень, в тому числі, з  обласного бюджету – 58 тисяч гривень, з районного бюджету – 57 тисяч гривень, співфінансування з сільського бюджету – 30 тисяч гривень, спонсорська допомога – 40 тисяч гривень.

– В рамках проекту передбачається створення комфортних та теплих умов перебування вихованців навчально-виховного комплексу села Добрянка. Наразі проводиться встановлення нового котла, додаткових секцій батарей та опалювальної системи, зовнішнє оздоблення фасаду приміщення, – прокоментував голова Ямпільської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Михайло Вдовцов.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в рамках проекту вже відбулась заміна вікон на енергозберігаючі в навчально-виховному комплексі Порогівської сільської ради.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 14:29 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація