23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Ямпільщині розпочали реалізацію проектів 14-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад Роздрукувати

18 липня відбулось чергове засідання Конкурсної ради чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Розглядаючи питання порядку денного, члени комісії визначили переможців обласного конкурсу проектів, що будуть профінансовані із загального фонду обласного бюджету в Крижопільському, Томашпільському, Хмільницькому і Ямпільському районах. Таким чином, перемогу у Ямпільському районі здобула Порогівська сільська рада.

Проект «Збережемо тепло для малечі» залучив кошти в сумі 148 тисяч гривень, в тому числі, з  обласного бюджету – 58 тисяч гривень, з районного бюджету – 57 тисяч гривень, співфінансування з сільського бюджету – 30 тисяч гривень, спонсорська допомога – 40 тисяч гривень.

– В рамках проекту передбачається створення комфортних та теплих умов перебування вихованців навчально-виховного комплексу села Добрянка. Наразі проводиться встановлення нового котла, додаткових секцій батарей та опалювальної системи, зовнішнє оздоблення фасаду приміщення, – прокоментував голова Ямпільської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Михайло Вдовцов.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в рамках проекту вже відбулась заміна вікон на енергозберігаючі в навчально-виховному комплексі Порогівської сільської ради.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 14:29 Переглядів: 614

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація