Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На "Ярмарку кредитів" вінницькі підприємці обирали вигідні пропозиції Роздрукувати

Майже сотню учасників зібрав у Вінниці перший «Ярмарок кредитів» для малого та середнього підприємництва, організований спільно Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації, повідомляє http://www.ukrinform.ua/.

- Захід проводиться в рамках регіональної програми підтримки підприємництва, -  прокоментувала заступник в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко. - Конкурс на проведення заходу виграла наша Агенція. Мета заходу – активізувати діяльність малого та середнього бізнесу і презентувати їм найкращі програми доступу до кредитних ресурсів. Хочемо створити в регіоні платформи для комунікації підприємців та представників банківських установ.

Обмінятись інформацією, презентувати свої продукти та налагодити зв’язки із бізнесом на «Ярмарку кредитів» завітали представники 14 банківських установ, що працюють на теренах Вінниччини. Загалом, «ярмаркувала» майже сотня учасників, а бізнес представляли як фізичні особи-підприємці, так і представники юридичних осіб. Захід проходив у форматі «світового кафе»: до банкірів підходили зацікавлені представники малого та середнього бізнесу і спілкувалися щодо умов кредитування. 

- Такий формат – дуже зручний: є можливість порівняти умови кредитування в різних банках та, що найважливіше, не витрачаючи зайвого часу, отримати інформацію про наявні ресурси відразу в одному місці, - прокоментували захід представники бізнесу.

На Вінниччині у малому та середньому бізнесі зайнято понад 160 тисяч осіб – це п’ята частина населення області. Вони забезпечують третю частину податкових надходжень до бюджету регіону. Цьогоріч понад 500 осіб зареєструвались, як фізичні особи підприємці, було створено понад 1000 юридичних осіб.

Повернутись Створено: 11 листопада 2016 року, 16:22 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація