Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На заключному концерті благодійного марафону в підтримку українських військовослужбовців зібрано 60 тис. 520 грн. Роздрукувати

6 жовтня в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся заключний концерт Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України” (16 вересня – 6 жовтня). Від продажу квитків для тих, хто взяв участь у благодійному концерті, було зібрано суму – 60 тис. 520 грн.

Усі кошти, виручені від продажу квитків на концерт, будуть перераховані на рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні АТО.

Нагадаємо, що з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка Координаційна Рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 16 вересня цього року ухвалила рішення про проведення 16 вересня - 6 жовтня 2014 року Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”. Детальніше про концерт читайте за посиланням:

http://www.vinrada.gov.ua/vidbuvsya-zakljuchnij-koncert-oblasnogo-blagodijnogo-marafonu-vryatujmo-kozhnogo-bijcya-%E2%80%93-zahisnika-ukraini.htm.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2014 року, 17:38 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація