23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На заробітну плату працівникам бюджетних установ виділять майже 28 мільйонів гривень Роздрукувати

11 жовтня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На порядок денний комісії внесено 8 питань. Ключовим питанням було внесення змін до обласного бюджету за підсумками перевиконання планових показників за 9 місяців 2017 року.

Проект рішення передбачає розподіл 34,7 мільйонів гривень понадпланових надходжень. За напрямами використання коштів планується здійснити наступний розподіл:

– 27,8 мільйонів гривень – на виплату заробітної плати із нарахуваннями педагогічним працівникам бюджетних установ і закладів обласного рівня;

– 1 мільйонів гривень – на поповнення депутатського фонду;

– 2,9 мільйонів гривень – на виконання заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 – 2020 роки «Безпечна Вінниччина — взаємна відповідальність влади та громад»;

– 1,5 мільйонів гривень – на здійснення комплексу заходів щодо зміцнення україно–молдовського кордону.

Окрім того, планується перерозподілити 12,2 мільйонів гривень для спрямування місцевим бюджетам 2 районів та 3 об’єднаних територіальних громад для виплати заробітної плати педагогічним працівникам.

В ході розгляду проекту рішення депутатами було запропоновано та прийнято рішення звернутись до голови облдержадміністрації щодо винайдення можливості додатково спрямувати 1 мільйонів гривень на депутатський фонд та 600 тисяч гривень для фінансування підготовки спортсмена Олега Йолтуховського до участі в Олімпійських іграх.

Також комісія погодила питання внесення змін до обласного бюджету в рамках розпорядження голови облдержадміністрації, яким зараховується низка субвенцій з державного і інших місцевих бюджетів до обласного бюджету та вносяться зміни до планових призначень головних розпорядників коштів.

Інші 6 питань, які розглянула комісія, стосуються внесення змін до статутів комунальних підприємств обласної Ради та вирішення питання фінансування окремих комунальних закладів.

Загалом, Геннадій Мазур відзначив, що комісія пройшла в конструктивному режимі, а прийняті рішення дадуть можливість вчасно і в нормальному режимі забезпечувати фінансування бюджетних закладів та обласних програм.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2017 року, 17:41 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація