15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На заробітну плату працівникам бюджетних установ виділять майже 28 мільйонів гривень Роздрукувати

11 жовтня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На порядок денний комісії внесено 8 питань. Ключовим питанням було внесення змін до обласного бюджету за підсумками перевиконання планових показників за 9 місяців 2017 року.

Проект рішення передбачає розподіл 34,7 мільйонів гривень понадпланових надходжень. За напрямами використання коштів планується здійснити наступний розподіл:

– 27,8 мільйонів гривень – на виплату заробітної плати із нарахуваннями педагогічним працівникам бюджетних установ і закладів обласного рівня;

– 1 мільйонів гривень – на поповнення депутатського фонду;

– 2,9 мільйонів гривень – на виконання заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 – 2020 роки «Безпечна Вінниччина — взаємна відповідальність влади та громад»;

– 1,5 мільйонів гривень – на здійснення комплексу заходів щодо зміцнення україно–молдовського кордону.

Окрім того, планується перерозподілити 12,2 мільйонів гривень для спрямування місцевим бюджетам 2 районів та 3 об’єднаних територіальних громад для виплати заробітної плати педагогічним працівникам.

В ході розгляду проекту рішення депутатами було запропоновано та прийнято рішення звернутись до голови облдержадміністрації щодо винайдення можливості додатково спрямувати 1 мільйонів гривень на депутатський фонд та 600 тисяч гривень для фінансування підготовки спортсмена Олега Йолтуховського до участі в Олімпійських іграх.

Також комісія погодила питання внесення змін до обласного бюджету в рамках розпорядження голови облдержадміністрації, яким зараховується низка субвенцій з державного і інших місцевих бюджетів до обласного бюджету та вносяться зміни до планових призначень головних розпорядників коштів.

Інші 6 питань, які розглянула комісія, стосуються внесення змін до статутів комунальних підприємств обласної Ради та вирішення питання фінансування окремих комунальних закладів.

Загалом, Геннадій Мазур відзначив, що комісія пройшла в конструктивному режимі, а прийняті рішення дадуть можливість вчасно і в нормальному режимі забезпечувати фінансування бюджетних закладів та обласних програм.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2017 року, 17:41 Переглядів: 1141

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація