Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні антирейдерського штабу розглянуть зверненння мешканців села Теофілівка, яких змушують наперед переукладати договори Роздрукувати

20 вересня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні Тростянецької районної ради, під час якого вислухав потреби та проблеми мешканців райцентру і навколишніх сіл.

Ігор Вікторович приймав як колективні, так і особисті звернення. Про можливості передачі мисливських угідь громаді району говорили з представниками громадської організації мисливців Ободівки, Нової Ободівки, Цибулівки.

Жителі сіл Северинівки та Летківки скаржилися депутату обласної Ради про загрози руйнування осель від інтенсивного руху великогабаритного транспорту дорогами, які впритул підходять до будинків.

Представники громадської організації «Мирослава» озвучили житлові потреби учасників АТО, які мешкають у Ладижині та зверталися з цим питанням до місцевої влади, проте відповідного реагування не дочекалися.

– Люди отримують у платіжках за електроенергію цифри «зі стелі», хоча економлять на всьому, в селян розвалюються будинки від безперервного руху багатотонних вантажівок, інших, взагалі, тримає в страху трухляве дерево, яке в будь-яку хвилину може впасти на будинок. Всі ці люди не один раз зверталися у відповідні інстанції, доводили свою правоту, але їх до цього часу не чують, – прокоментував Ігор Хміль після прийому.

Схожі проблеми щодо необлаштованого життя громади озвучували жителі на прийомі в селі Шляхова Бершадського району. Як і в сусідньому районі, люди дуже потерпають від перевантажених фур, інтенсивний рух яких по селу спричиняє руйнування будинків.

Ігор Вікторович зазначив, що спільно з головою Шляхівської сільської ради Миколою Макарчуком шукатимуть механізми вирішення цієї проблеми на рівні області.

Люди також скаржилися на закриття стаціонару у сільському медзакладі, де лікувалися хворі з трьох навколишніх сіл.

Порушувалось під час прийому невирішене питання щодо надання землі учасникам АТО, які мають законне право на отримання земельної ділянки. Зверталися жителі села і за матеріальною допомогою на лікування, щодо надання допомоги дитячому садочку, який відвідують понад 40 дітей.

Ігор Хміль також відвідав поштове відділення, яке обслуговує селян у двох напізруйнованих та необлаштованих приміщеннях.

Як зазначив заступник голови обласної Ради, на наступному засіданні антирейдерського штабу він озвучить колективне зверненння мешканців села Теофілівка, яких змушують наперед переукладати договори щодо оренди земельних паїв. За відмову від «подальшої співпраці» людей лякають мінімальними виплатами, які будуть відтерміновані до 31 грудня. Знаючи, що Ігор Вікторович є членом обласного антирейдерського штабу, люди звернулися до нього за порадою та консультацією.

Розглянувши всі заяви та скарги, Ігор Хміль надав консультації окремим заявникам в ході прийому, вирішення інших питань взяв на особистий контроль.

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 10:10 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація