Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні бюджетної комісії обговорили питання допомоги онкохворим жителям Вінниччини Роздрукувати

16 червня 2016 року на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм було розглянуто низку важливих питань.

Голова комісії Геннадій Мазур ініціював підтримку звернення федерації волейболу Вінницької області щодо роботи гуманітарного ліцею-інтернату.

Депутатами обговорено питання щодо внесення змін та доповнень до регіональної Програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель у Вінницькій області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 39.

Також членами комісії був підтриманий проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40».

Активно обговорювалося питання про надання допомоги онкохворим жителям Вінниччини, в результаті чого вирішили звернутися до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з проханням більш детального вивчення зазначеного питання та сприяння у збільшенні фінансування Програми.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 червня 2016 року, 12:20 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація