Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні комісії говорили про проїзд негабаритної сільськогосптехніки у Томашпільському та Тульчинському районах Роздрукувати

10 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин під головуванням Володимира Барцьося.

У роботі комісії взяли участь заступниця керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації – начальник управління капітального будівництва Валентин Прилуцький, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, директор комунального підприємства – Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт»  Дмитро Радудік, головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай, виконувач обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук.

Члени комісії погодили проєкт рішення «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень».

Постійна комісія розглянула і підтримала проєкт рішення щодо переукладання контракту з Дмитром директором комунального підприємства «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт».

В ході засідання розглянули такі проєкти рішень: «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І.Пирогова», «Про надання згоди на поділ земельної ділянки Подільському регіональному центру онкології», «Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», «Про надання дозволу користувачу земельної ділянки на укладання договору «Про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) із замовником будівництва». Члени комісії підтримали запропоновані проєкти рішень та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

Під час зібрання депутати обговорили також звернення генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» Юрія Мороза щодо руху негабаритної сільськогосподарської техніки на автомобільних шляхах Томашпільського та Тульчинського районів Вінницької області. В ході обговорення було наголошено, що це питання врегульовано у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 «Про проїзд великогабаритних  та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами».

Також заслухали депутати інформацію про хід виконання рішень, розгляд яких планується завершити у ІІ кварталі цього року відповідно до затвердженого плану роботи обласної Ради на 2019 рік.

Члени постійної комісії обласної Ради розглянули матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради  та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 10 червня 2019 року, 17:06 Переглядів: 303

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація