21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні комісії схвалено «Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет» Роздрукувати

21 листопада під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; фінансів; агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», «Вінницяооблтеплоенерго», КП «Вінницька Академія неперервної освіти» «Кафедра екології», управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

Головною темою для обговорення була презентація КП «Вінницяоблтеплоенерго» щодо проекту рішення обласної Ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» «Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Представники підприємства повідомили про створене Дочірнє підприємство «Альтернативна теплова енергія», на базі якого буде розміщено котли для альтернативної теплової енергії, що з часом значно здешевить витрати на опалення.

Науковий парк «Донецького національного університету Поділля» представив презентацію щодо шляхів подолання ситуації, яка склалася з водними ресурсами у Вінницькій області.

Голова постійної комісії Андрій Ковальов дав доручення розробити наукову роботу із розширеним комплексом заходів щодо подолання проблем, що склалися із питною водою.

Також Андрій Ковальов представив проект рішення обласної Ради «Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет». Цим проектом регламентується створення та розміщення на офіційній сторінці обласної Ради інформації щодо господарської діяльності комунальних підприємств, які підпорядковані обласній Раді. За інформацією присутніх на засіданні постійної комісії представників громадських організацій «Філософія серця» Юлії Григи та «Результат» Олени Гуменної, подібний розділ вже розміщений на сайті Вінницької міської ради.

Присутні на постійній комісії обласної Ради представники департаментів прозвітували про фінансування діючих програм обласної Ради, пов’язаних із заходами енергозбереження, якості питної води та поводження із твердими побутовими відходами.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 12:23 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація