Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На засіданні комісії схвалено «Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет» Роздрукувати

21 листопада під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; фінансів; агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», «Вінницяооблтеплоенерго», КП «Вінницька Академія неперервної освіти» «Кафедра екології», управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

Головною темою для обговорення була презентація КП «Вінницяоблтеплоенерго» щодо проекту рішення обласної Ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» «Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Представники підприємства повідомили про створене Дочірнє підприємство «Альтернативна теплова енергія», на базі якого буде розміщено котли для альтернативної теплової енергії, що з часом значно здешевить витрати на опалення.

Науковий парк «Донецького національного університету Поділля» представив презентацію щодо шляхів подолання ситуації, яка склалася з водними ресурсами у Вінницькій області.

Голова постійної комісії Андрій Ковальов дав доручення розробити наукову роботу із розширеним комплексом заходів щодо подолання проблем, що склалися із питною водою.

Також Андрій Ковальов представив проект рішення обласної Ради «Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет». Цим проектом регламентується створення та розміщення на офіційній сторінці обласної Ради інформації щодо господарської діяльності комунальних підприємств, які підпорядковані обласній Раді. За інформацією присутніх на засіданні постійної комісії представників громадських організацій «Філософія серця» Юлії Григи та «Результат» Олени Гуменної, подібний розділ вже розміщений на сайті Вінницької міської ради.

Присутні на постійній комісії обласної Ради представники департаментів прозвітували про фінансування діючих програм обласної Ради, пов’язаних із заходами енергозбереження, якості питної води та поводження із твердими побутовими відходами.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 12:23 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація