23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні комісії схвалено «Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет» Роздрукувати

21 листопада під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; фінансів; агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», «Вінницяооблтеплоенерго», КП «Вінницька Академія неперервної освіти» «Кафедра екології», управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

Головною темою для обговорення була презентація КП «Вінницяоблтеплоенерго» щодо проекту рішення обласної Ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» «Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Представники підприємства повідомили про створене Дочірнє підприємство «Альтернативна теплова енергія», на базі якого буде розміщено котли для альтернативної теплової енергії, що з часом значно здешевить витрати на опалення.

Науковий парк «Донецького національного університету Поділля» представив презентацію щодо шляхів подолання ситуації, яка склалася з водними ресурсами у Вінницькій області.

Голова постійної комісії Андрій Ковальов дав доручення розробити наукову роботу із розширеним комплексом заходів щодо подолання проблем, що склалися із питною водою.

Також Андрій Ковальов представив проект рішення обласної Ради «Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет». Цим проектом регламентується створення та розміщення на офіційній сторінці обласної Ради інформації щодо господарської діяльності комунальних підприємств, які підпорядковані обласній Раді. За інформацією присутніх на засіданні постійної комісії представників громадських організацій «Філософія серця» Юлії Григи та «Результат» Олени Гуменної, подібний розділ вже розміщений на сайті Вінницької міської ради.

Присутні на постійній комісії обласної Ради представники департаментів прозвітували про фінансування діючих програм обласної Ради, пов’язаних із заходами енергозбереження, якості питної води та поводження із твердими побутовими відходами.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 12:23 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація