Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На засіданні комісії схвалено «Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет» Роздрукувати

21 листопада під керівництвом Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники департаментів житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; фінансів; агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», «Вінницяооблтеплоенерго», КП «Вінницька Академія неперервної освіти» «Кафедра екології», управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

Головною темою для обговорення була презентація КП «Вінницяоблтеплоенерго» щодо проекту рішення обласної Ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» «Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Представники підприємства повідомили про створене Дочірнє підприємство «Альтернативна теплова енергія», на базі якого буде розміщено котли для альтернативної теплової енергії, що з часом значно здешевить витрати на опалення.

Науковий парк «Донецького національного університету Поділля» представив презентацію щодо шляхів подолання ситуації, яка склалася з водними ресурсами у Вінницькій області.

Голова постійної комісії Андрій Ковальов дав доручення розробити наукову роботу із розширеним комплексом заходів щодо подолання проблем, що склалися із питною водою.

Також Андрій Ковальов представив проект рішення обласної Ради «Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької обласної Ради в мережі Інтернет». Цим проектом регламентується створення та розміщення на офіційній сторінці обласної Ради інформації щодо господарської діяльності комунальних підприємств, які підпорядковані обласній Раді. За інформацією присутніх на засіданні постійної комісії представників громадських організацій «Філософія серця» Юлії Григи та «Результат» Олени Гуменної, подібний розділ вже розміщений на сайті Вінницької міської ради.

Присутні на постійній комісії обласної Ради представники департаментів прозвітували про фінансування діючих програм обласної Ради, пов’язаних із заходами енергозбереження, якості питної води та поводження із твердими побутовими відходами.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 22 листопада 2017 року, 12:23 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація