Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні комісії з питань регулювання комунальної власності розглянули 20 питань Роздрукувати

16 листопада відбулось 58 засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації    під головуванням  Олександра Масленнікова. У її роботі взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління культури та мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, представники засобів масової інформації, орендарі.

До порядку денного було внесено 20 питань, серед яких 7 проектів рішень про реорганізацію шляхом перетворення закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства Вінницької обласної Ради, 4 проекти рішень та 5 проектів розпоряджень, що стосуються питань оренди, передачі, списання майна та затвердження статутних документів.

Члени постійної комісії погодили проекти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік» та «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 16 листопада 2018 року, 16:11 Переглядів: 564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація