26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства обговорювали питання очисних споруд Роздрукувати

16 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради,  ПАТ «Вінницягаз», ПАТ «Вінницяобленерго», сектору НКРЕКП у Вінницькій області, Замостянських електричних мереж, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, БУВРу, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», представники громадськості.

Андрій Ковальов почав своє засідання із відео, на якому була висвітлена ситуацію, яка склалась навколо очисних споруд КП «Вінницяоблводоканал» в місці скиду у мікрорайоні Сабарів.

Заслухавши доповідь представника «Вінницяоблводоканал» комісія дійшла висновку негайно звернутись до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням вижити негайних заходів щодо поліпшення стану очисних споруд, стоків.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук та голова комунальної організації  «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» доповіли про хід очисних робіт річкового дна річки Південний Буг з використанням земснаряду у першому півріччі 2019 року та план заходів до кінця 2019 року і на наступний 2020 рік.

Також на засіданні розглядались три звернення від громадськості області. Членами постійної комісії було вирішено комплексно напрацювати та відправити у різні інстанції листи з метою вирішення питань, викладених у зверненнях.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 16 серпня 2019 року, 16:42 Переглядів: 160

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація