21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства обговорювали питання очисних споруд Роздрукувати

16 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради,  ПАТ «Вінницягаз», ПАТ «Вінницяобленерго», сектору НКРЕКП у Вінницькій області, Замостянських електричних мереж, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, БУВРу, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, КП «Вінницяоблводоканал», представники громадськості.

Андрій Ковальов почав своє засідання із відео, на якому була висвітлена ситуацію, яка склалась навколо очисних споруд КП «Вінницяоблводоканал» в місці скиду у мікрорайоні Сабарів.

Заслухавши доповідь представника «Вінницяоблводоканал» комісія дійшла висновку негайно звернутись до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням вижити негайних заходів щодо поліпшення стану очисних споруд, стоків.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук та голова комунальної організації  «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» доповіли про хід очисних робіт річкового дна річки Південний Буг з використанням земснаряду у першому півріччі 2019 року та план заходів до кінця 2019 року і на наступний 2020 рік.

Також на засіданні розглядались три звернення від громадськості області. Членами постійної комісії було вирішено комплексно напрацювати та відправити у різні інстанції листи з метою вирішення питань, викладених у зверненнях.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 16 серпня 2019 року, 16:42 Переглядів: 220

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація