Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні комісії запропоновано здійснити ревізію обласних програм Роздрукувати

9 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору (голова – Анатолій Жучинський). Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час засідання члени комісії розглянули 3 питання: 1) про лист колективу ТРК «Вінтера» щодо висловлення довіри генеральному директорові ВОД ТРК «Вінтера» Любові Коваленко; 2) про лист отамана Вінницького козацького полку ім. Івана Богуна Володимира Воловодюка щодо проведення перевірки господарської та фінансової діяльності ВОД ТРК «Вінтера»; 3) про лист ГО «Фонд суспільного захисту прав дитини» щодо сприяння надання благодійних коштів для порятунку життя Комарніцької Юлії Сергіївни, інваліда І групи.

Після обговорення листа отамана Вінницького козацького полку ім. Івана Богуна Володимира Воловодюка щодо проведення перевірки господарської та фінансової діяльності ВОД ТРК «Вінтера», члени комісії вирішили направити зазначений лист та внесені пропозиції депутатів на ім’я голови облдержадміністрації Анатолія Олійника для відповідного реагування та прийняття рішення.

Обговоривши питання щодо сприяння надання благодійних коштів для порятунку життя Комарніцької Юлії Сергіївни, інваліда І групи, депутати вирішили зробити особистий грошовий внесок для хворої; звернутися до всіх депутатів обласної Ради з пропозицією надати матеріальну допомогу; направити лист Департаменту інформаційної політики та комунікацій ОДА для сприяння у поширенні інформації щодо реквізитів особистого рахунку хворої в друкованих та електронних ЗМІ області.

Також члени комісії ініціювали внесення на розгляд пленарного засідання сесії питання про ревізію всіх програм, затверджених рішеннями обласної Ради 6 скликання.

Для перевірки законності приватизації усіх об’єктів, що є комунальною власністю обласної Ради, запропоновано створити тимчасову комісію з числа депутатів обласної Ради, працівників контролюючих і правоохоронних органів та представників громадських організацій.

Повернутись Створено: 9 квітня 2014 року, 18:30 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація