12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні комісії запропоновано здійснити ревізію обласних програм Роздрукувати

9 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору (голова – Анатолій Жучинський). Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час засідання члени комісії розглянули 3 питання: 1) про лист колективу ТРК «Вінтера» щодо висловлення довіри генеральному директорові ВОД ТРК «Вінтера» Любові Коваленко; 2) про лист отамана Вінницького козацького полку ім. Івана Богуна Володимира Воловодюка щодо проведення перевірки господарської та фінансової діяльності ВОД ТРК «Вінтера»; 3) про лист ГО «Фонд суспільного захисту прав дитини» щодо сприяння надання благодійних коштів для порятунку життя Комарніцької Юлії Сергіївни, інваліда І групи.

Після обговорення листа отамана Вінницького козацького полку ім. Івана Богуна Володимира Воловодюка щодо проведення перевірки господарської та фінансової діяльності ВОД ТРК «Вінтера», члени комісії вирішили направити зазначений лист та внесені пропозиції депутатів на ім’я голови облдержадміністрації Анатолія Олійника для відповідного реагування та прийняття рішення.

Обговоривши питання щодо сприяння надання благодійних коштів для порятунку життя Комарніцької Юлії Сергіївни, інваліда І групи, депутати вирішили зробити особистий грошовий внесок для хворої; звернутися до всіх депутатів обласної Ради з пропозицією надати матеріальну допомогу; направити лист Департаменту інформаційної політики та комунікацій ОДА для сприяння у поширенні інформації щодо реквізитів особистого рахунку хворої в друкованих та електронних ЗМІ області.

Також члени комісії ініціювали внесення на розгляд пленарного засідання сесії питання про ревізію всіх програм, затверджених рішеннями обласної Ради 6 скликання.

Для перевірки законності приватизації усіх об’єктів, що є комунальною власністю обласної Ради, запропоновано створити тимчасову комісію з числа депутатів обласної Ради, працівників контролюючих і правоохоронних органів та представників громадських організацій.

Повернутись Створено: 9 квітня 2014 року, 18:30 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація