Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні Координаційної ради подякували учасникам благодійного марафону і привітали самоврядців області з професійним святом Роздрукувати

3 грудня у приміщені обласної Ради під головуванням голови обласної Ради Сергія Свитка відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, на якому кращих представників органів місцевого самоврядування та  керівників і працівників підприємств, установ, організацій області привітали в переддень професійного свята, а також подякували активним учасникам Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, в рамках якого було зібрано 1 млн. 65 тис. 385 грн. на підтримку поранених українських військовослужбовців у зоні АТО.

 

Участь у роботі розширеного засідання Координаційної ради взяли: перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат обласної Ради Сергій Татусяк, керівники місцевих органів самоврядування області, підприємств, комунальних закладів, установ, представники Товариства Червоного Хреста України, Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, громадськість області.

Першим питанням, яке було розглянуто на засіданні - це підбиття підсумків Обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”. Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих у зоні бойових дій на сході країни. Сергій Свитко також подякував усім , хто брав участь у марафоні, та повідомив учасникам зібрання, що до благодійного марафону долучилися: обласна, районні, сільські, селищні ради області, комунальні заклади, установи, підприємці, фізичні особи, мешканці Вінниччини.

Станом на 1 грудня  2014 року до марафону долучились 745 підприємств, установ, організацій, сільських, селищних рад, мешканців краю, серед них: юридичних осіб – 636, фізичних осіб – 109. Тільки завдяки небайдужості і життєвій активності вінничан, які долучились до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця), на рахунок Вінницького обласного Товариства Червоного Хреста України надійшло 1 млн. 65 тис. 385 грн. 33 коп.  Відповідно до рішення Координаційної ради від 6 жовтня, було придбано та передано у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м.Вінниця) медичне обладнання, а саме аналізатор біохімічний автоматичний крові вартістю 561 285 грн. 

Решта коштів, а це 504 тис. 100 грн. 33 коп., за проханням керівництва Військово-медичного клінічного центру буде скеровано на придбання металоконструкцій для оперативних втручань при переломах кісток, що дасть можливість відновити функції, а в окремих випадках і врятувати життя поранених в зоні антитерористичної операції воїнів,  які проходять лікування та реабілітацію у цьому Центрі.

На засіданні Координаційної ради розглянуто також питання про стан передплати на газету обласної Ради „Вінниччина”. У вступному слові голова обласної Ради Сергій Свитко нагадав присутнім, що головна газета області є ветераном української преси, була заснована ще в 1917 році та свого часу мала стотисячний наклад і охоче передплачувалася населенням. Разом з тим, очільник області висловив занепокоєння  передплатою видання на наступний рік, наголосивши на тому, що станом на 1 грудня 2014 року кількість передплачених примірників газети „Вінниччина” становить лише 36%  від кількості, яка була передплачена у минулому році. Про стан передплати газети „Вінниччина” на 2015 рік членів Координаційної ради поінформувала виконувач обов’язків  головного редактора обласного комунального підприємства „Редакція газети Вінницької обласної Ради „Вінниччина” Трошкова А.Л..

На завершення засідання голова обласної Ради Сергій Свитко привітав самоврядців області із професійним святом, висловив щирі слова вдячності за сумлінну працю, високу відповідальність та активну громадянську позицію,  побажав усім здоров’я, миру, успіхів у вирішенні проблем територіальних громад і виборців.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради та відзначені Подякою голови обласної Ради.

Наостанок засідання колектив обласної філармонії підготував для учасників Координаційної ради та нагороджених кілька музичних номерів.

Повернутись Створено: 4 грудня 2014 року, 15:59 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація