Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні міжфракційного об’єднання “Антикорупційний рух” говорили про порушення реєстрації заяв громадян Роздрукувати

8 квітня 2016 року відбулось засідання міжфракційного депутатського об’єднання “Антикорупційний рух” у Вінницькій обласній Раді. До складу входять депутати обласної Ради від фракцій “Батьківщина”, БПП, Укроп та два позафракційних депутати. На розгляд засідання було внесено ряд важливих питань. Зокрема, про правопорушення в аграрному секторі економіки області керівниками кількох районів та щодо правопорушень, що були здійснені одним із міських голів області.

На засідання міжфракційного об’єднання був запрошений в.о. начальника Національної поліції у Вінницької області Педос Ю.В., який доповів про стан боротьби з корупцією у Вінницькій області.

Також доповів голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур із інформацією про незадовільну діяльність правоохоронних органів в частині реєстрації заяв громадян про кримінальні правопорушення.

- Слідчі та прокурори порушують статтю 214 Кримінально-процесуального кодексу України, – зазначив голова комісії, - вона вимагає реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань інформації про вчинені правопорушення протягом однієї доби. Натомість слідчі займаються відписками, надаючи відповідь громадянам в рамках Закону України “Про звернення громадян”. Як результат, громадянам доводиться звертатись до суду та вимагати, щоб суддя приймав рішення щодо зобов’язання слідчих вносити інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення.

Питання, що були розглянуті на засіданні міжфракційного депутатського об’єднання “ ,,Антикорупційний рух” у Вінницькій обласній Раді були узагальнені та направлені для розгляду в Головне управління Національної поліції у Вінницькій області. 

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 16:05 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація