23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні НКРЕКП затвердили План розвитку газорозподільної системи на 2018-2027 роки ПАТ «Вінницягаз» Роздрукувати

4 жовтня у Києві відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у формі відкритого слухання. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

До порядку денного було внесено такі основні питання: про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу; про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з   постачання теплової енергії; про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів; про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії;. про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу; про проведення позапланової перевірки; про схвалення проектів постанов «Про встановлення «зеленого» тарифу; «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122; про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 27 жовтня 2011 року № 2064 та деяких постанов НКРЕКП» (скасування тарифів на відпуск електричної та/або виробництво теплової енергії); про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами»; про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік; про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік; про алгоритм розподілу коштів; про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про надання/отримання аварійної допомоги».

Також заслухано питання про схвалення проектів постанов НКРЕКП, зокрема, про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018-2027 роки ПАТ «Вінницягаз».

– Засідання було цікаве, обговорено багато питань, усі інвестиційні програми погоджено. Зокрема, особливе зацікавлення у присутніх викликало питання «Про погодження Положення про Громадську раду при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2018 року, 15:15 Переглядів: 373

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація