Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На засіданні постійної комісії обговорили екологічні питання Роздрукувати

16 березня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

Окрім депутатів – членів комісії – Валерія Скрипченка, Сергія Волкова та Сергія Чорноокого, участь у  роботі комісії взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник Державної екологічної інспекція у Вінницькій області Юрій Дубовий, заступник начальника Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїса Півторак.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, такі

проекти рішень: „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо передбачення коштів у Державному бюджеті України на заходи із розвитку водного господарства ”, „Про хід виконання Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 18 грудня 2012 року № 418”, „Про затвердження зміни меж (уточнення площі) парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення „Парк культури та відпочинку селища Крижопіль”.

Особливу увагу депутати зосередили на зверненні жителів окремих сіл Жмеринського району щодо проекту будівництва сміттєпереробного заводу у с. Людавка Жмеринського району.

– Безперечно, сміттєпереробний комплекс потрібен у Вінницькій області, адже без нього ми потонемо у смітті, але давайте прислухаємося до людей і проведемо все ж таки чесні громадські слухання з цього питання, – зауважив депутат Валерій Скрипченко.

Крім того заслухано інформацію про результати роботи робочої групи з вивчення екологічної ситуації, що склалася з поверхневими водами області за 2017 рік та інформацію заступника начальника  Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїси Півторак щодо термінів завершення реконструкції очисних споруд каналізації.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 16:43 Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація