Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На засіданні постійної комісії обговорили екологічні питання Роздрукувати

16 березня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

Окрім депутатів – членів комісії – Валерія Скрипченка, Сергія Волкова та Сергія Чорноокого, участь у  роботі комісії взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник Державної екологічної інспекція у Вінницькій області Юрій Дубовий, заступник начальника Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїса Півторак.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, такі

проекти рішень: „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо передбачення коштів у Державному бюджеті України на заходи із розвитку водного господарства ”, „Про хід виконання Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 18 грудня 2012 року № 418”, „Про затвердження зміни меж (уточнення площі) парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення „Парк культури та відпочинку селища Крижопіль”.

Особливу увагу депутати зосередили на зверненні жителів окремих сіл Жмеринського району щодо проекту будівництва сміттєпереробного заводу у с. Людавка Жмеринського району.

– Безперечно, сміттєпереробний комплекс потрібен у Вінницькій області, адже без нього ми потонемо у смітті, але давайте прислухаємося до людей і проведемо все ж таки чесні громадські слухання з цього питання, – зауважив депутат Валерій Скрипченко.

Крім того заслухано інформацію про результати роботи робочої групи з вивчення екологічної ситуації, що склалася з поверхневими водами області за 2017 рік та інформацію заступника начальника  Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїси Півторак щодо термінів завершення реконструкції очисних споруд каналізації.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 16:43 Переглядів: 510

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація