26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні постійної комісії обговорили екологічні питання Роздрукувати

16 березня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

Окрім депутатів – членів комісії – Валерія Скрипченка, Сергія Волкова та Сергія Чорноокого, участь у  роботі комісії взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник Державної екологічної інспекція у Вінницькій області Юрій Дубовий, заступник начальника Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїса Півторак.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, такі

проекти рішень: „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради  7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку”, „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо передбачення коштів у Державному бюджеті України на заходи із розвитку водного господарства ”, „Про хід виконання Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 18 грудня 2012 року № 418”, „Про затвердження зміни меж (уточнення площі) парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення „Парк культури та відпочинку селища Крижопіль”.

Особливу увагу депутати зосередили на зверненні жителів окремих сіл Жмеринського району щодо проекту будівництва сміттєпереробного заводу у с. Людавка Жмеринського району.

– Безперечно, сміттєпереробний комплекс потрібен у Вінницькій області, адже без нього ми потонемо у смітті, але давайте прислухаємося до людей і проведемо все ж таки чесні громадські слухання з цього питання, – зауважив депутат Валерій Скрипченко.

Крім того заслухано інформацію про результати роботи робочої групи з вивчення екологічної ситуації, що склалася з поверхневими водами області за 2017 рік та інформацію заступника начальника  Комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”  Раїси Півторак щодо термінів завершення реконструкції очисних споруд каналізації.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 16:43 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація