23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На засіданні постійної комісії розглянули 35 питань Роздрукувати

15 грудня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації  під головувавнням Олександра Масленнікова.

У роботі комісії взяли участь заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області - Василь Федоришин, Іван Бойко, Віктор  Крот, керівники комунальних організацій, підприємств та установ, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 35 питань, з яких 33 - проекти рішень та розпоряджень, що стосуються приведення у відповідність до змін чинного законодавства статутних документів комунальних установ, списання, передачі в оренду майна тощо.

Також спільно з членами постійних комісій з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр та з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності депутати заслухали інформацію про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік та обласний бюджет на 2017 рік.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 10:42 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація